افشای اطلاعات بورسی به اوج رسید | اتاق خبر
کد خبر: 387607
تاریخ انتشار: 11 بهمن 1395 - 16:28
کدال و روزهای شلوغ دی ماه؛
آمار بازدید از سامانه کدال در این ماه بیش از ۳ میلیون بازدید بوده که رشد ۲۰درصدی را نسبت به ماه قبل نشان می دهد و البته، حاکی از سرعت بالای افشای اطلاعات بورسی است.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از خبرگزاری مهر، سامانه جامع اطلاع رسانی ناشران (کدال) روزهای شلوغی را در دی ماه تجربه کرد به طوری که در دو روز انتهایی این ماه به طور میانگین در هر دو دقیقه یک اطلاعیه منتشر شد.

بر این اساس در دی ماه ۲۳۴۴ اطلاعیه منتشر شد که رشد بیش از ۲۵درصدی در تعداد اطلاعیه نسبت به آذرماه را در پی داشت. با توجه به مهلت های تعیین شده برای ناشران وزن اطلاعیه های مربوط به پیش بینی، صورت مالی و فعالیت ماهانه از بقیه اطلاعیه ها بیشتر بود به طوری که در دو روز پایانی ماه بیش از ۵۶۵ اطلاعیه منتشر شد که سهم ۲۴درصدی از کل ماه را داراست.

همچنین آمار بازدید از سامانه کدال در این ماه بیش از ۳ میلیون بازدید بوده که رشد ۲۰درصدی را نسبت به ماه قبل نشان می دهد و با توجه به رشد ۵۰ درصدی بازدیدکنندگان سامانه از طریق اپلیکیشن کدال همراه این آمار حاکی از توجه و پیگیری سهامداران و سرعت بالای افشای اطلاعات است.

شایان ذکر است شرکت رایان بورس به عنوان متولی نگهداری و توسعه سامانه کدال براساس برنامه ریزی انجام شده توانسته بهبود های چشمگیری را در زمینه رفع محدودیت های قبلی برداشته و گام های اساسی را در راستای توسعه کمی و کیفی سامانه بردارد که بهره برداری رسمی از کانال تلگرام کدال در دهه فجر آغاز خواهد شد.

انتهای پیام/

نظرات
ADS
ADS
پربازدید