شرایط بخشودگی جرایم بیمه‌ای کارفرمایان ابلاغ شد | اتاق خبر
کد خبر: 388641
تاریخ انتشار: 30 بهمن 1395 - 10:24
از سوی سازمان تأمین اجتماعی
سازمان تأمین اجتماعی در راستای اجرای قانون بخشودگی جرایم بیمه‌ای، بخشنامه حاوی اصلاح آیین‌نامه و شرایط کارفرمایان مشمول این قانون را به اعضای اتاق ایران ابلاغ کرد.

به گزارش اتاق خبر، یه نقل از پایگاه خبری اتاق ایران، در این بخشنامه آمده با توجه به مصوبه هیئت دولت در 15 دی ماه امسال در خصوص اصلاح آیین‌نامه اجرایی ماده 13 قانون حداکثر استفاده از توان تولیدی و خدماتی در تأمین نیازهای کشور و تقویت آنها در امر صادرات و همچنین اصلاح ماده 104 قانون مالیات‌های مستقیم و رفع مشکلات کارگاه‌های مشمول قانون تأمین اجتماعی و وحدت رویه در اجرای مفاد آیین‌نامه‌های بخشودگی جرایم بیمه‌ای که به مدت 3 ماه از تاریخ صدور بخشنامه مصوبه هیئت وزیران به این سازمان (19 دی ماه)، شرایط کارفرمایان مشمول این قانون ابلاغ می‌شود.

بر اساس این بخشنامه، کارفرمایان خوش‌حسابی که مشمول شرایط مندرج در آیین‌نامه مصوب هیئت دولت می‌شوند، ظرف سه ماه فرصت دارند با مراجعه به شعب سازمان تأمین اجتماعی برای تعیین تکلیف بدهی‌های معوق خود مراجعه کنند.

همچنین این شرایط جدید و اصلاحیه آیین‌نامه اجرای قانون بخشودگی جرایم بیمه‌ای کارفرمایان خوش‌حساب، مشمول اعضای اتاق اصناف ایران، اتاق اصناف تهران و کمیته ایرانی اتاق بازرگانی بین‌المللی نیز می‌شود.

 
نظرات
ADS
ADS
پربازدید