علیرضا آهی مدیر عامل شرکت چوب و کاغذ مازندران شد | اتاق خبر
کد خبر: 391585
تاریخ انتشار: 21 فروردین 1396 - 11:19
بی کفایت ترین مدیر عامل چوب و کاغذ بعد از 182 روز رفتنی شد
نوزدهم مهر ماه سال گذشته بود که خبری شوک آور فضای سیاسی و اقتصادی استان مازندران را تحت شعاع قرار داد و یکی از موفق ترین مدیران یک دهه اخیر استان مازندران در کمال ناباوری از این استان خداحافظی کرد.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از خبر شمال، همه سیاسیون و کارگران شرکت و شاید حتی مردم  هم می دانستند که بازی های بچگانه سیاسی یکی از نمایندگان مردم ساری در مجلس شورای اسلامی کارخانه را دستخوش تغییرات می کند هدف پویایی شرکت نبود بلکه هدف این بود که روغنی با کارنامه درخشان به هر دلیلی از این کارخانه رخت بر بندد تا مثلا آقای نماینده مچ همکارش را محکم به زمین بخواباند!

روزها گذشت تا  بی کفایتی شیخ مونسی فردی که قرار بود در نبود روغنی ناجی کارخانه شود بر همگان مسجل شود تا آنجایی که در ستاد تسهیلات تولید بدترین انتقادات از روش مدیریتی او در کارخانه توسط مسئولین استانی نصیب او شد.

کارخانه چوب و کاغذ یا خاموش بود یا تعطیل یا... تا عیار مدیریتی شیخ مونسی و خیانت آنانی که دل در گرو نابودی این کارخانه بسته بودند بر همگان ثابت شود و امروز بعد از 182 روز خبر می رسد که علیرضا آهی مدیر عامل اسبق ارج و شرکت طرح و اندیشه بهساز ملت و  رئیس هیات مدیره شرکت ساختمانی و شهرسازی واوان قرار است کشتی به گل نشسته چوب و کاغذ را ناخدایی کند.

نکته حائز اهمیت این است که اکنون از آنانی که کمر همت بسته بودند تا ابوالفضل روغنی مدیر محبوب کارگران شرکت چوب و کاغذ را از آن مجموعه جدا کنند بپرسیم با کدام دلیل و منطق مدیر ورشکسته با کارنامه تلخ مدیریتی  را جایگزین یکی از موفق ترین مدیران اقتصادی یک دهه استان مازندران کنند؟

آیا بازی ها بچگانه سیاسی می بایست تحت تاثیر زندگی دو هزار خانواده کارگر و ده هزار خانواده ای که مستقیم یا غیر مستقیم با شرکت کار می کنند قرار گیرد. روغنی رفت اما حسرتش بر دل کارگران آن شرکت ماند و بس و شیخ مونسی که شرکت  را سال ها به عقب راند و امروز صحبت از مردی است که می گویند رفیق شفیق دکتر روغنی است.  

امید که دوباره چرخ های یکی از بزرگترین کارخانجات شمال کشور دوباره به حرکت در آید و مازندران و علی الخصوص کارگران این کارخانه روزهای خوشی را با علیرضا آهی سپری کنند.

نظرات
ADS
ADS
پربازدید