راحتی و آزادی شعار دادن کارگران در حضور رئیس جمهوری در دوران روحانی به دست آمد | اتاق خبر
کد خبر: 392660
تاریخ انتشار: 11 اردیبهشت 1396 - 19:10
معاون سیاسی دفتر رئیس جمهوری:
معاون سیاسی دفتر رئیس جمهوری در کانال تلگرامی خود نوشت: اینکه کارگران به راحتی و با آزادی در حضور رئیس جمهور شعارهایشان را بدهند در دوران دکتر روحانی به دست آمده است.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایرنا، حمید ابوطالبی امروز-دوشنبه- در یادداشت کوتاهی به مناسبت روزجهانی کارگر در کانال تلگرامی خود نوشت:«من بسیارخوشحال و سربلند شدم که برخلاف سالهای ٨٤-٩٢ که برگزاری روز جهانی کارگر ممنوع شده بود، در دوران دکتر روحانی جامعه به حدی از آزادی رسیده است که کارگران در حضور رئیس جمهوری شعارهایشان را به راحتی و آزادی مطرح می کنند»

معاون سیاسی دفتر رئیس جمهوری در این یادداشت با بیان این که « امروز روز جهانی کارگر است؛ این روز بزرگ بر کارگران عزیز ما گرامی باد.» اضافه کرد: کارگران عزیز، صبح امروز درمراسم روزجهانی کارگر با حضور وسخنرانی دکتر روحانی شرکت نمودند؛ مراسمی که تعداد سی یا چهل کارگر عزیز با آزادی کامل در آن شعار می دادند که «عزا عزاست امروز؛ روزعزاست امروز؛ زندگی کارگر روبه فناست امروز.»

در ادامه یادداشت ابوطالبی آمده است: «دقیقا مانند روز دانشجو که هرسال درحضور دکتر روحانی، دانشجویان از تمام اقشار نظراتشان را در اوج آزادی بیان می کردند. این آزادی در روز کارگر بر کارگران عزیز، و در روز دانشجو بر دانشجویان گرامی مبارک باد. اعتدال یعنی آزادی و در امنیت سخن گفتن.»

انتهای پیام/

نظرات
ADS
ADS
پربازدید