اعلام حمایت همه‌جانبه حزب مردم‌سالاری از حسن روحانی | اتاق خبر
کد خبر: 392924
تاریخ انتشار: 16 اردیبهشت 1396 - 22:11
در نشست روسای ستادهای انتخاباتی سراسر کشور حزب مردم‌سالاری با رئیس ستاد انتخاباتی حسن روحانی، حمایت همه‌جانبه از این نامزد انتخاباتی را مورد تاکید قرار داد.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، شصت و پنجمین همایش فصلی و سومین جلسه شورای مرکزی حزب مردم‌سالاری در دوره جدید با حضور محمد شریعتمداری رئیس ستاد انتخاباتی حسن روحانی در دفتر مرکزی حزب مردم‌سالاری با حضور اعضای شورای مرکزی و روسای ستادهای انتخاباتی این حزب در استان‌های سراسر کشور برگزار شد.


در این جلسه مصطفی کواکبیان ضمن ابراز خرسندی، از حضور شریعتمداری او را از نیروهای ارزشمند نظام و دولت  خواند و افزود:حزب مردم‌سالاری به عنوان یک حزب ریشه‌دار که دارای سابقه مشخص و روشنی در میان احزاب اصلاح‌طلب  است در همه انتخابات حضور فعال و اثرگذار داشته است. حتی در مجلس نهم تنها حزب اصلاح‌طلبی بود که لیست انتخاباتی داد.


دبیرکل حزب مردم‌سالاری گفت: یکی از توفیقات حزب این است که آقای روحانی برای اولین بار در یازدهمین کنگره حزب اعلام کاندیداتوری کرد و حزب مردم‌سالاری از اولین احزاب اصلاح‌طلب بود که از ایشان اعلام حمایت نمود. در طول این مدت چندین همایش از جمله همایش ما دل آرامیم در نقطه مقابل ما دلواپسیم برگزار کردیم و همواره در موضع‌گیری‌ها از دولت روحانی حمایت کرده‌ایم هرچند ممکن است گلایه‌هایی هم داشته باشیم که در جای خود باید بحث شود.


نماینده مردم تهران در مجلس با اشاره به کاندیداتوری اش درانتخابات ریاست جمهوری اخیر، اظهار کرد: اولا حضور و ثبت‌نام من یک تکلیف حزبی بود که در کنگره پانزدهم حزب در اسفند ماه ۹۵ از سوی اعضا مصوب شد و شورای نگهبان اینگونه تشخیص داد که فقط کاندیدای حزبی موتلفه را احراز صلاحدید نماید. البته هدف بنده و حزب مردم‌سالاری از حضور در رقابت‌های انتخاباتی کمک به گفتمان عقلانیت و تدبیر و اصلاحات بود.

کواکبیان در خصوص آمادگی حزب مردم‌سالاری و ستادهای سراسر کشور جهت کمک و همراهی ستاد مرکزی روحانی گفت: سیاست کنونی ما تداوم دولت آقای روحانی است و همه دبیران استان‌ها و شهرستانهای سراسر کشور ما آمادگی لازم جهت همراهی با ستاد آقای روحانی را دارند.

وی معتقد است که برخی نامزدهای مدعی اصولگرایی دست‌های امثال احمدی‌نژاد را در عوام‌فریبی و بداخلاقی از پشت بسته‌اند و وعده‌های پوشالی برخی کاندیداها و تخریب چهره‌ دولت و ناکارآمد نشان دادن کل نظام را از جمله روش‌های مخالفان دولت دانست که گاهی بر شاخه نشسته و بن می‌برند.

 آرش حبیبی رئیس ستاد انتخاباتی حزب مردم‌سالاری نیز گزارشی از روند صدور احکام برای سی و یک مسوول ستاد استانی و دویست و هشتاد و یک مسوول ستاد شهرستانی حزب مردم‌سالاری ارائه داد و افزود: حزب مردم‌سالاری بلافاصله پس از اعلام اسامی‌نامزدهای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری حمایت خود را از آقای روحانی اعلام نمود.

وی افزود: باید یادآور شوم که نباید انتخابات پیش رو و شرایط پیروزی  آقای روحانی را دست کم بگیریم و همه ما باید تلاش مضاعفی در این زمینه داشته باشیم.

محمد شریعتمداری رئیس ستاد انتخاباتی دکتر حسن روحانی ضمن تشکر از میزبانی آقای کواکبیان دبیر کل و اعضای حزب مردم‌سالاری، گفت: باور کنید که اگر بنده یقین داشتم که رقبای آقای روحانی بهتر و بیشترمی‌توانند به اهداف و آرمانهای نظام و انقلاب و امید مردم خدمت کنند، امروز در ستادهای آنان حضور می‌یافتم و برای پیروزیشان تلاش می‌کردم.


شریعتمداری ادامه داد: امروز ما باید ببینیم که دستاوردهای این دولت چه بوده و در سال نود و دو کشور را در چه شرایطی تحویل گرفته بود. تورم در چه وضعیتی بود، مسائل بهداشتی، تولید نفت، تراز واردات وصادرات و مهمتر از همه امید مردم به کشور و نظام در چه وضعیتی بوده است.


وی با مقایسه آمار خدمات دولت تدبیر و امید در زمینه‌های مختلف از جمله تولید گندم، گازرسانی، برق، راه روستایی و... در سه سال و نیم اخیر افزود: در حال حاضر رقبای آقای روحانی همه همت خود را بسیج کرده‌اند که بگویند این دولت نتوانسته کاری انجام دهد و در این زمینه، نه تنها برنامه ای ارائه نمی‌دهند، بلکه از شیوه‌های پوپولیستی برای فریب مردم استفاده می‌کنند که این حقیقتا بی‌انصافی است.


شریعتمداری درپایان ضمن تشکر مجدد از حزب مردم‌سالاری و دبیر کل به جهت میزبانی و همراهی با ستاد مرکزی دکتر روحانی خاطرنشان کرد: نباید این فعالیت‌ها را فقط از ستاد آقای روحانی انتظار داشته باشیم، بلکه هرکدام از ما باید نقش یک ستاد را برای پیروزی آقای روحانی و تداوم امید برای مردم و کشور ایفا کنیم.

انتهای پیام/

نظرات
ADS
ADS
پربازدید