نشست کارشناسی کمیسیون مشترک اقتصادی ایران و گرجستان | اتاق خبر
کد خبر: 400485
تاریخ انتشار: 17 مهر 1396 - 18:07
در تفلیس برگزار شد
نشست کارشناسی ششمین کمیسیون مشترک اقتصادی جمهوری اسلامی ایران و گرجستان صبح روز دوشنبه در تفلیس برگزار شد.

 

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، نشست‌های کارشناسی در چهار گروه حمل ونقل و زیرساخت، سرمایه‌گذاری و توسعه تجاری و کشاورزی، انرژی شامل نفت و گاز و گروه فرهنگی، اجتماعی و بهداشتی صبح و بعد ازظهر در هتل ماریوت تفلیس برگزار می‌شود.

ریاست هیأت ایرانی را در این نشست‌های کارشناسی سید حسن هفده‌تن معاون امور بین‌الملل وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی کشورمان و طرف گرجستانی را "گنادی آرولادزه "معاون وزیر اقتصاد وتوسعه پایدار گرجستان برعهده دارند.

ششمین کمیسیون مشترک اقتصادی دو کشور روز سه‌شنبه با حضور وزیر تعاون و کار و رفاه اجتماعی ایران و وزیر اقتصاد وتوسعه پایدار گرجستان برگزار خواهد شد و در آن علاوه بر مرور تفاهم‌نامه‌های گذشته و بررسی راهکارهای جدید توسعه همکاری‌ها، یادداشت تفاهم گسترش همکاری‌ها هم به امضای طرفین خواهد رسید.

وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی کشورمان که صبح روز دوشنبه وارد گرجستان شده است بعد از ظهر با نخست‌وزیر، وزیر اقتصاد و توسعه پایدار و وزیر دارایی این کشور دیدار و ‌گفت‌وگو خواهد کرد و فردا هم ضمن شرکت در ششمین کمیسیون مشترک همکاری با وزیر کشاورزی و بهداشت گرجستان دیدار خواهد کرد.

انتهای پیام/

نظرات
ADS
ADS
پربازدید