Performancing Metrics

اتاق ایران، میزبان 200 تشکل‌ بخش خصوصی | اتاق خبر
کد خبر: 414602
تاریخ انتشار: 22 مرداد 1397 - 12:28
همزمان با «روز ملی تشکل‌ها» و طی همایشی انجام می‌شود
اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاروزی ایران بعدازظهر امروز همزمان با «روز ملی تشکل‌ها» در چارچوب برگزاری نخستین همایش ملی تشکل‌های اقتصادی، میزبان 200 تشکل بخش خصوصی خواهد بود.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از اتاق ایران، اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاروزی ایران بعدازظهر امروز همزمان با «روز ملی تشکل‌ها» در چارچوب برگزاری نخستین همایش ملی تشکل‌های اقتصادی، میزبان 200 تشکل بخش خصوصی خواهد بود.

غلامحسین شافعی رئیس اتاق ایران، عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور، محمد شریعتمداری وزیر صنعت، مسعود پزشکیان نایب رئیس مجلس و حمیدرضا فولادگر رئیس کمیسیون ویژه حمایت از تولید مجلس در نشست امروز حضور خواهند داشت.

نقش انجمن‌های کسب‌وکار در توسعه اقتصادی ایران؛ مدیریت تضاد منافع و اجماع سازی در تشکل‌های اقتصادی؛ اهمیت سرمایه اجتماعی در کارآمدی و تأثیرگذاری تشکل‌های اقتصادی؛ مبانی و اصول حکمرانی خوب در تشکل‌های کارفرمایی؛ تشکل‌های اقتصادی در شرایط تحریم و نقش تشکل‌های اقتصادی در گفت‌وگوی مؤثر دولت و بخش خصوصی محورهای نخستین همایش ملی تشکل‌های اقتصادی اعلام شده است.

طبق اعلام معاونت تشکل‌های اتاق ایران قرار است در این نشست برای نخستین بار از فهرست ملی تشکل‌ها رونمایی شود و از از پیشکسوتان تشکل‌های بخش خصوصی و تشکل‌های برتر کشور نیز تقدیر به عمل آید.

در نشست امروز همچنین علیرضا سیاسی‌راد در پنلی تخصصی به ارائه تجارب موفق بین‌المللی در حوزه تشکل‌های اقتصادی خواهد پرداخت.

 
نظرات
ADS
ADS
پربازدید