قابلیت لغو ارسال پیام به فیس‌بوک مسنجر اضافه می‌شود | اتاق خبر
کد خبر: 417486
تاریخ انتشار: 23 مهر 1397 - 17:07
فیس‌بوک اعلام کرد که قصد دارد قابلیت لغو ارسال و حذف پیام‌های ارسال شده را به اپلیکیشن پیام‌رسان فیس‌بوک مسنجر اضافه کند.

 

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، با توجه به آنکه بسیاری از اپلیکیشن‌های پیام‌رسان این روزها با یکدیگر در رقابت تنگاتنگی به سر می‌برند و هرازگاهی قابلیت‌های جدیدی را به پلتفرم‌های مورد استفاده خود می‌افزایند، حالا فیس‌بوک به تازگی اعلام کرده است که ویژگی حذف و لغو ارسال پیام‌های فرستاده شده را به پیام‌رسان فیس بوک مسنجر خود اضافه خواهد کرد تا بدین وسیله به کاربرانش اجازه دهد بدون نگرانی از اینکه در ارسال یک پیام اشتباهی مرتکب شده‌اند و یا برای فرد و گروهی اشتباهی آن را ارسال کرده اند، بتوانند هر زمانی پس از فرستاده شدن آن را پاک کنند تا دیگر مخاطبان آن را نتوانند مشاهده کنند.

کاربران فیس‌بوک مسنجر قادر خواهند بود پس از اعلام رسمی این غول تکنولوژی، نسخه به روزرسانی‌شده این اپلیکیشن را از طریق فروشگاه‌های اینترنتی و آنلاین گوگل پلی استور و اپ استور اپل دریافت و دانلود کنند تا بتوانند از قابلیت مذکور بهره‌مند شوند.

قابلیت حذف و لغو ارسال پیام‌های ارسال شده ( Delete/Unsend) شباهت بسیار زیادی به قابلیت مشابه در Delete for everyone در تلگرام و Unsend در اینستاگرام دارد.

انتهای پیام/

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید