Performancing Metrics

فراخوان عمومی انتخاب شش مدیر میانی و پایه در سازمان نقشه‌برداری کشور | اتاق خبر
کد خبر: 419532
تاریخ انتشار: 10 آذر 1397 - 10:26
سازمان نقشه‌برداری کشور برای تصدی تعدادی از پُست‌های مدیریت حرفه‌ای در این سازمان، از کلیه متخصصان داوطلب واجد شرایط برای قبول مسئولیت در 6 سمت‌ دعوت به همکاری می‌کند.

 

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، در این بیانیه‌ی دعوت به همکاری آمده است:

«سازمان نقشه‌برداری کشور در راستای ایجاد شفافیت در انتصابات، خارج‌شدن از دایره بسته مدیریتی، ایجاد فرصت برای زنان و جوانان توانمند و انتخاب شایسته‌ترین نیروها برای سمت‌های مدیریتی و به‌منظور  بهره گیری از توانمندی‌های افراد متخصص، باتجربه و مستعد دیگر دستگاه‌های اجرایی علاوه‌بر نیروهای درون‌سازمانی، برای تصدی تعدادی از پُست‌های مدیریت حرفه‌ای در سازمان نقشه‌برداری کشور، از کلیه متخصصان داوطلب واجد شرایط برای قبول مسؤولیت در سمت‌های ذیل دعوت به همکاری می‌کند.

کلیه افراد علاقه‌مند به همکاری در سمت‌های ذیل که حائز شرایط موردنظر برای هر یک از سمت‌های مذکور می‌باشند، می‌توانند حداکثر تا تاریخ 17 آذر 1397، با ارسال خلاصه سوابق و مشخصات خود (در قالب پرسشنامه ضمیمه) به نشانی پست الکترونیک INFO@NCC.ORG.IR  در این زمینه اقدام کنند.

گفتنی است؛ صرفاً اطلاعات ارائه‌شده در قالب فرم پرسشنامه پیوست، مورد بررسی قرار خواهد گرفت و به رزومه‌ها و سوابق ارائه شده در دیگر قالب‌ها یا درخواست‌هایی که پس از تاریخ مذکور واصل گردد، ترتیب اثر داده نخواهد شد.

لازم به‌ذکر است که در شرایط برابر، اولویت با نیروهای درون‌سازمانی، زنان و جوانان خواهد بود.

1- مدیرکل امور اداری و توسعه منابع انسانی.

2- معاون مدیرکل امور اداری و توسعه منابع انسانی.

3- معاون مدیر امور مالی و ذی‌حسابی.

4- رئیس اداره درآمد و اعتبارات.

5-رئیس اداره دریافت و پرداخت.

6-رئیس اداره رسیدگی.

متقاضیان، سوابق و مشخصات خود را برای سازمان نقشه‌برداری کشور، به نشانی پست الکترونیک INFO@NCC.ORG.IR  ارسال کنند.

انتهای پیام/

کلید واژه ها :
نظرات
ADS