Performancing Metrics

ارتقای عملکرد بیمارستان‌ها با نسل پنجم فناوری | اتاق خبر
کد خبر: 421388
تاریخ انتشار: 20 دی 1397 - 18:51
یکی از اهداف فناوری 5G یا نسل پنجم در آینده، بهبود سلامت افراد است، به همین منظور شرکت AT & T با مرکز پزشکی دانشگاه راش آمریکا برای ایجاد نخستین بیمارستان تحت فناوری 5G در ایالات متحده همکاری می‌کند.

 

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، این فناوری موجب افزایش ارتباطات شبکه و کاهش تاخیر در مراقبت‌های پزشکی در بیمارستان خواهد شد.

Mo Katibeh - مدیر بازرگانی این شرکت - اظهار کرد: با کمک این فناوری می‌توان در بیمارستان اتاقی ایجاد کرد که از طریق هوش مصنوعی از بیماران مراقبت کرده و با واقعیت مجازی در آموزش دانشجویان پزشکی نیز موثر باشد. فناوری با سرعت بالا و کاهش زمان تاخیر موجب می‌شود تا مراقبت در هر زمانی صورت پذیرد.

این فناوری علاوه بر سرعت بیش‌تر در پاسخگویی به کاربران، پایه و اساس فناوری‌های جدید آینده مانند خودروهای خودران و واقعیت مجازی خواهد بود. با این روش سرعت داده‌ها 10 تا 100 برابر سریع‌تر از شبکه‌های معمولی امروز خواهد بود. در این باره AT & T اعلام کرده که شبکه 5G را در ورزشگاهی در تگزاس نصب کرده تا یکی از سرگرمی‌های این باشگاه ورزشی محسوب شود. این انتظار وجود دارد که شبکه 5G این استادیوم در ماه‌های آینده راه‌اندازی شود.

بر اساس اطلاعات CES2019 نیوز، کارشناسان انتظار دارند که 5G  منجر به تغییراتی مهیج در  استادیوم‌ها باشد. 

انتهای پیام/

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید