Performancing Metrics

برپایی نمایشگاه عرضه مستقیم پوشاک، کیف و کفش | اتاق خبر
کد خبر: 424012
تاریخ انتشار: 19 اسفند 1397 - 10:41
نمایشگاه عرضه مستقیم پوشاک، ملزومات حجاب و کیف و کفش از سوی بانوان کارآفرین و با هدف حمایت از کالای ایرانی ، از ۱۷ اسفند ماه در تهران گشایش یافته است.

 

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، زینب دولتی، مجری برگزاری این نمایشگاه افزود: این نخستین رویدادی است که تحت عنوان نمایشگاه عرضه مستقیم کالای ایرانی پوشاک در راستای حمایت از کالای ایران و محصولات عفاف و حجاب شکل گرفته است.

وی افزود: ۷۰ گروه در این دوره از نمایشگاه برای عرضه محصولات ایرانی در راستای عفاف و حجاب حضور دارند و محصولات مربوط به عفاف و حجاب شامل چادر، مانتو، انواع ملزومات حجاب و کیف و کفش در این نمایشگاه محصولات عرضه شده با حداقل ۲۰ درصد تخفیف ارایه می شود.
دولتی اظهار داشت: طرح تعویض چادر نو با کهنه با حداقل هزینه، از دیگر مزیت های رقابتی این نمایشگاه است.

همچنین اسدالله سلیمانی، مدیرعامل انجمن حجاب و عفاف در این باره گفت: تولید محصولات حجاب و مدیریت آن، جزیره‌ای است و متأسفانه تولید‌کنندگان محصولات حجاب در غربت کامل‌اند. در کشوری که ۲۳۰ هزار شهید دارد، ۱۰۰ میلیون دلار هم به ارز چادر اختصاص نداده‌اند در حالی که به اقلام دیگر، ۱۸ میلیارد دلار اختصاص داده‌اند.

وی تاکید کرد: صنعت پوشاک ما در ظاهر، صنف دارد اما بیشتر با نظر دولتی‌ها اداره می شود لذا با این شرایط معلوم است که پیشرفتی حاصل نمی‌شود. تنها اگر دو یا سه سال در زمینه حجاب و عفاف، تمرکز شود، سود و اشتغال زیادی نصیب کشور می‌شود.

نخستین کارگاه مد و لباس با موضوع عفاف و حجاب با حمایت اتحادیه تشکل‌های قرآنی کل کشور و انجمن تولید کنندگان محصولات عفاف و حجاب و کتاب ملی مد و لباس از ۱۷ تا ۲۰ اسفند از ساعت ۱۰ تا ۲۱ در اتوبان ارتش، بلوار نیرو زمینی، سالن سروناز آماده پذیرایی از بازدید کنندگان است.

انتهای پیام/

نظرات
ADS
ADS
پربازدید