Performancing Metrics

افت شاخص‌های مهم سهام آسیایی | اتاق خبر
کد خبر: 424794
تاریخ انتشار: 8 فروردین 1398 - 18:52
با کاهش سود اوراق قرضه ۱۰ ساله آمریکا رقم خورد؛
روز پنج‌شنبه، به دنبال سقوط سهام وال‌استریت پس از افت سود اوراق ۱۰ ساله آمریکا، که به پایین‌ترین سطح یک ساله خود رسیده است، شاخص‌های مهم سهام آسیا پایین آمدند.

 

به گزارش اتاق خبر، به نقل از مهر، روز پنج‌شنبه، به دنبال سقوط سهام وال‌استریت پس از افت سود اوراق ۱۰ ساله آمریکا، که به پایین‌ترین سطح یک ساله خود رسیده است، شاخص‌های مهم سهام آسیا پایین آمدند.

داده‌های تاجران اروپایی نشان می‌دهد که سهام اروپایی معاملات امروز را با رشد آغاز کرده‌اند. شاخص فوتسی لندن ۰.۸۲ درصد، کاک پاریس ۰.۴۲ درصد و داکس فرانکفورت ۰.۴۵ درصد، در ابتدای معاملات امروز رشد کرده‌اند.

ای‌مینی اس‌اندپی ۵۰۰ آمریکا تا به این لحظه ۰.۴۶ درصد افت کرده است.

شاخص نیکی ژاپن ۱.۶۱ درصد سقوط کرد و شاخص گسترده‌تر تاپیکس هم ۱.۵۹ درصد از ارزش خود را از دست داد.

در بازارهای چین، شاخص کامپوزیت شانگهای ۰.۹۲ درصد و شاخص شن‌زن ۰.۹۱ درصد افت کردند.

اما در هنگ‌کنگ، شاخص هانگ‌سنگ در آخرین ساعت معاملات امروز خود توانست ۰.۲ بالا بیاید.

شاخص کوسپی کره‌جنوبی ۰.۸۲ درصد افت کرد اما ای‌اس‌اکس استرالیا ۰.۶۲ درصد رشد داشت.

گسترده‌ترین شاخص سهام آسیا-اقیانوسیه ام‌اس‌سی‌آی در خارج ژاپن ۰.۱۵ درصد بالا آمد.

اما دیشب پس از این که سود اوراق ۱۰ ساله خزانه‌داری آمریکا به ۲.۳۶۱۱ درصد، که پایین سطح آن از ۱۵ دسامبر ۲۰۱۷ تا کنون است، افت کرد، همه شاخص‌های مهم وال‌استریت افت کردند.

از سوی دیگر نگاه سرمایه‌گذاران به از سرگیری مذاکرات تجاری چین و آمریکا معطوف شده است که قرار است امشب با حضور معاون نخست‌وزیر چین، لیو هی، رابرت لایتایزر، نماینده تجاری آمریکا و استیون منوچین، وزیر خزانه‌داری، در پکن آغاز شود.

در بازار ارز، شاخص دلار، که ارزش آن را در برابر ۶ ارز مهم جهان دنبال می‌کند، پس از ثبت رکورد ۹۶.۹۷۶ در معاملات امروز، در سطح ۹۶.۸۵۵ قرار گرفت. در برابر ین ژاپن هم نرخ برابری دلار تا ۱۱۰.۱۶ افت کرد.

انتهای پیام/

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید