Performancing Metrics

مشکل اصلی ندیدن و نشنیدن مشاوره های اتاق است | اتاق خبر
کد خبر: 425991
تاریخ انتشار: 3 اردیبهشت 1398 - 14:31
لعل محمد بلوچزهی عضو هیات نمایندگان اتاق بازرگانی زاهدان:
لعل محمد بلوچزهی عضو هیات نمایندگان اتاق بازرگانی زاهدان با اشاره به افزایش اختیارات ریاست اتاق بازرگانی برای بهبود عملکرد این تشکل، گفت: اتاق هر آنچه در چنته داشت با کار بست مشکل اصلی ندیدن و نشنیدن مشاوره های کارشناسی اتاق است  .

 

بلوچزهی درگفتگو با «اتاق نیوز» اتاق ایران را در دوره هشتم از حیث عمکرد مورد ارزیابی قرار داد و گفت: اتاق ایران در فعالیت های خود ضعف نداشت زیرا از حیث پیگیری مسائل و مشکلات بخش خصوصی و اتفاقات اخیر در عرصه اقتصادی همچون تحریم های جهانی  تمامی تلاش خود را به کار بست  و همواره در حال دست و پنجه نرم کردن با این مشکلات بوده است.

وی افزود: آنچه اهمیت دارد افرادی است که باید از نظرات مشورتی و کارشناسی اتاق بهرمند گردند و این مشاوره‌ها را مبنا عملکرد خود قرار دهند خلا اصلی در این ناحیه وجود دارد نه اتاق .

این فعال اقتصادی ادامه داد: به عنوان مثال ما در استان سیستان و بلوچستان در خصوص شرایط اقتصادی و راه حل های خروج بحران پیشنهادات و جمع بندی های خود را ارائه دادیم که این موارد در اتاق ایران هم مطرح شد، در صورتی هم که دولت و سایر قوا این نظرات را به کار بندند مشکلات فعلی جامعه رفع می شود ولی همواره شاهدیم که در صدور بخشنامه به این موارد توجهی نمی شود .

عضو هیات نمایندگان اتاق بازرگانی زاهدان خاطر نشان ساخت: ریاست اتاق باید اختیارات بیشتری داشته و همچنین وقت و زمان بیشتری جهت رسیدگی و پیگیری اهداف اتاق و شنیدن صدای بخش خصوصی و به تبع آن اعضای اتاق بازرگانی صرف کند .

نظرات
ADS
ADS
پربازدید