Performancing Metrics

مجلس در کنار دولت می‌ایستد که بتواند بر مشکلات اقتصادی فائق آید | اتاق خبر
کد خبر: 426282
تاریخ انتشار: 9 اردیبهشت 1398 - 20:23
رییس کمیسیون اقتصادی مجلس:
نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی گفت: امروز مجاهدت در عرصه علمی، کمک به حل مشکلات اقتصادی است و تلاش ما درون دانشگاه‌ها می‌تواند برای حل مشکلات کشور کمک کند.

 

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، محمدرضا پورابراهیمی در آیین تجلیل از معماران در روز معمار در دانشگاه فنی و حرفه‌ای کرمان با بیان اینکه دانشگاه‌های ما در حوزه‌های فنی به خوبی ورود کرده‌اند و ظرفیتی برای استان ایجاد شده که از توانمندی آنها استفاده کنیم ادامه داد: دانشگاه فنی و حرفه ای به دلیل نقشی که در حوزه اجرا دارند نقش ویژه ای را می تواند ایفا کنند و انتظار هم است از این ظرفیت ها بهره گیری شود.

پورابراهیمی به حوزه مباحث اقتصادی کشور پرداخت و گفت: تمام تلاش دشمن این است که ما را با مشکل مواجه کند، در حوزه اقتصادی شرایطی ایجاد کردند که عملیات اجرایی در کشور ما متوقف شود و مباحث کلان ما با مشکل مواجه شود.

رییس کمیسیون اقتصادی مجلس از اقدامات اخیر مجلس برای مواجهه با اقدامات اخیر امریکا یاد کرد و بیان کرد: ادبیات قلدرمابانه آمریکا علی رغم ایجاد فضای روانی در دنیا، مورد نفرت کشورها قرار دارد.

وی مقاومت و پایداری جمهوری اسلامی در برابر استکبار را نام برد و خاطرنشان کرد: آمریکا در بحث تحریم اشتباه کردند و فکر می کنند می توانند ما را متوقف کنند.

پورابراهیمی با تاکید بر اینکه ما در مقطع خاصی قرار داریم  امروز مجاهدت در عرصه علمی، کمک به حل مشکلات اقتصادی است و تلاش ما درون دانشگاه ها می تواند برای حل مشکلات کشور کمک کند، بیان کرد: جمهوری اسلامی از اقتدار اقتصادی درونی برخوردار است، البته ادبیات دولت هم باید در شرایط کنونی و برابر با جنگ اقتصادی انطباق پیدا کند.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس شورای اسلامی رویکرد و حمایت خود را اعلام کرده و در کنار دولت می ایستد که بتواند بر مشکلات اقتصادی فائق آید .
 


انتهای پیام/

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید