Performancing Metrics

سهام آسیایی پس از ۵ روز رشد امروز درجا زد | اتاق خبر
کد خبر: 433932
تاریخ انتشار: 25 مهر 1398 - 16:49
با نگرانی درباره اقتصاد آمریکا
سهام آسیایی امروز پس از این که انتشار داده‌های ضعیف خرده‌فروشان آمریکا، نگرانی‌هایی در مورد سلامت بزرگترین اقتصاد جهان به وجود آورد، درجا زدند.

 

به گزارش اتاق خبر، به نقل از مهر، روز پنج‌شنبه، پس از این که انتشار داده‌های ضعیف خرده‌فروشان آمریکا، نگرانی‌هایی در مورد سلامت بزرگترین اقتصاد جهان به وجود آورد، سهام آسیایی پس از ۵ روز رشد، متوقف شدند. این در حالی بود که امید به توافق برگزیت نرخ پوند انگلیس را دچار نوسان کرد. 

مذاکرات برگزیت، چهارشنبه، که آخرین روز قبل از آغاز اجلاس مهم اتحادیه اروپا بود، به بن‌بست رسید. بی‌بی‌سی گزارش داد که دو طرف هنوز نتوانسته‌اند به توافقی دست پیدا کنند و مذاکرات بر سر جزئیات فنی در بروکسل ادامه دارد.

گسترده‌ترین شاخص سهام آسیا اقیانوسیه ام‌اس‌سی‌آی در خارج از ژاپن با رشدی جزئی مواجه شد، در حالی که نیکی ژاپن کاملا بدون تغییر باقی ماند. 

کامپوزیت شانگهای چین با افت جزئی ۰.۰۶ درصدی مواجه شد، در حالی که هانگ‌سنگ در هنگ‌کنگ ۰.۴۶ درصد رشد کرد. 

ای‌اس‌اکس استرالیا ۰.۷۷ درصد و کوسپی کره‌جنوبی ۰.۳۴ درصد پایین آمدند. 

شاخص سی‌ان‌بی‌سی۱۰۰ آسیا ۰۰۰ شرکت برتر آسیا) ۰.۱۷ درصد افت کرد. 

در بازار ارز، نرخ برابری دلاری پوند تا ۱.۲۸۲۲ واحد هم بالا رفت. این در حالی است که هفته گذشته این نرخ تا ۱.۲۳۰۰ هم سقوط کرده بود. نرخ برابری دلار با ین ژاپن هم که هفته گذشته ۱۰۷.۴۰۰ واحد شده بود، حالا تا ۱۰۸.۸۱ واحد بالا رفته است. 

انتهای پیام/

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید