Performancing Metrics

موسوی: «پمپئو» در حد و اندازه هیچ وزیر خارجه‌ای در جهان نیست | اتاق خبر
کد خبر: 436137
تاریخ انتشار: 29 آذر 1398 - 18:04
در واکنش به اظهارات موهن وزیر خارجه آمریکا؛
سخنگوی وزارت خارجه کشورمان در واکنش به شوی تبلیغاتی و اظهارات موهن و تصورات موهوم وزیر خارجه آمریکا تاکید کرد: پمپئو در حد و اندازه هیچ وزیر خارجه‌ای در جهان نیست وجایگاهی در این حوزه ندارد.

 

به گزارش اتاق خبر، به نقل از خبرگزاری مهر، سیدعباس موسوی سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان در واکنش به تازه‌ترین اظهارات وزیر امور خارجه آمریکا اظهار داشت: پمپئو که از ریاست یک سازمان جهنمی، فریبکار، برانداز و شکنجه گر به وزارت خارجه آمریکا آمده و تفکرات جهنمی خود را به میدان دیپلماسی بعنوان یک حوزه متمدنانه منتقل کرده است در حد و اندازه هیچ وزیر خارجه‌ای در جهان نبوده و جایگاهی در این حوزه ندارد.

موسوی افزود: وزرای امور خارجه معمولاً منادی صلح، آشتی، گفتگو و احترام هستند در حالی که آقای پمپئو بلندگوی قلدری، فریبکاری، تحقیر و توهین با زبان خشم، پرخاشگری، جهل و افراط است.

سخنگوی وزارت امور خارجه ضمن محکومیت سخنان پمپئو یادآوری کرد آنها با این روش‌ها راه بجایی نخواهند برد چونان که تا کنون نیز جز یک دیپلماسی و سیاست خارجی ناکارآمد، متوهم، مشوّش، ایستا و زور گو تصویر دیگری را به مردم و نخبگان آمریکا و جهان ارزانی نداشته‌اند.

انتهای پیام/

نظرات
ADS
ADS
پربازدید