Performancing Metrics

هر ایرانی یک شهید سلیمانی است | اتاق خبر
کد خبر: 436875
تاریخ انتشار: 16 دی 1398 - 13:19
رئیس سازمان برنامه و بودجه:
رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور، با بیان این‌که اینک هر ایرانی، یک سردار سلیمانی است، گفت: شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی، از حریم ملت دفاع کرد.

 

به گزارش اتاق خبر، به نقل از خبرگزاری مهر، محمدباقر نوبخت در آیین گرامی‌داشت یاد و خاطره شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی در جمع کارکنان این سازمان، اظهار داشت: این ترور عامدانه و با برنامه‌ریزی انجام شده و توسط کسانی اتفاق افتاده است که به زعم خود، داعیه اداره جهان را دارند، اما ما به‌درستی می‌دانیم که هر کاری که انجام می‌دهند، به عوارض و عواقب آن آگاهی کامل دارند و اینک ما وظیفه داریم که در کنار مویه بر فراق آن شهید، برای فردای بعد از شهادت هم، تدبیر متناسب اتخاذ کنیم.

رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور تصریح کرد: اگر برای فردای بعد از شهادت شهیدسپهبد حاج قاسم سلیمانی برنامه و تدبیر نداشته باشیم، حق آن شهید والامقام را هم ایفا نکرده‌ایم و ضرورت دارد که با هوشیاری، برای مرحله بعد از فقدان آن شهید، طراحی و برنامه‌ریزی کنیم.

وی با بیان این‌که اینک هر ایرانی یک سردار سلیمانی است، گفت: شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی از حریم ملت دفاع کرد و اینک ما به عنوان سازمانی که با همه دستگاه‌ها تفاوت داریم، باید به‌درستی تشخیص دهیم که قرار است برنامه ما چه مختصات و شاخص‌هایی داشته باشد.

نوبخت اظهار داشت: آدم معلوم‌الحالی همانند ترامپ، به زعم خود می‌خواهد با فشار حداکثری این ملت را به زانو درآورد و کشور را به وضعیتی غیرعادی بکشاند، اما مثل همیشه طعم شکست را خواهد چشید.

وی با بیان اینکه آهنگ افتتاح پروژه‌ها و طرح‌های عمرانی در کشور مطابق با برنامه و به‌صورت متعارف پیش می‌رود، گفت: دشمن به این نتیجه رسیده است که فشار حداکثری کافی نیست و با از میان برداشتن سرداران کرار و دلاوری چون شهید سلیمانی درصدد است که آهنگ برنامه‌ریزی ما را دچار اختلال کند، اما به یاری خداوند و با رهبری داهیانه مقام معظم رهبری و پشتیبانی مردم شهیدپرور کشور، این اختلال‌ها و کارشکنی‌ها ثمری نخواهد داشت.

انتهای پیام/

نظرات
ADS
ADS
پربازدید