Performancing Metrics

شهرداری: اجازه حضور شهروندان را در بوستان‌های تهران نمی‌دهیم | اتاق خبر
کد خبر: 440516
تاریخ انتشار: 13 فروردین 1399 - 11:13
مدیرعامل بوستان های شهر تهران گفت: در ادامه تعطیلی بوستان های شهری و جنگلی تهران و همزمان با روز طبیعت ( سیزده بدر) نظارت ها بر بوستان ها افزایش می یابد و از هر گونه تجمع در بوستان ها جلوگیری می شود.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از خبرآنلاین، علی محمد مختاری، مدیر عامل سازمان بوستان‌ها و فضای سبز شهر تهران با اشاره به اینکه تمامی بوستان های پایتخت در روز طبیعت تعطیل هستند، گفت: براساس مصوبه ستاد ملی مبارزه با بیماری کرونا تمامی بوستان های شهری و جنگلی تهران به منظور جلوگیری از شیوع بیماری کرونا تعطیل شد.

وی ادامه داد: به همین منظور پلاکاردهایی در اطراف پارک ها با این مضمون که « شهروندان گرامی به منظور جلوگیری از شیوع بیماری کرونا و حفظ سلامتی خانواده ها از پذیرش شما در بوستان‌ها معذوریم؛ لطفا در خانه ها بمانید» نصب شد.

مدیر عامل سازمان بوستان ها و فضای سبز شهر تهران با بیان اینکه شهروندان تهرانی باید تا اطلاع ثانوی از حضور در بوستان ها خودداری کنند، اضافه کرد: این موضوع از طریق رسانه های گروهی و صدا و سیما اعلام شده است.

مختاری با اشاره به حضور نگهبانان در مقابل بوستان ها توضیح داد: نگهبانان از ورود شهروندان به بوستان ها جلوگیری می کنند و برای روز طبیعت نظارت های موجود بی شک افزایش پیدا می کنند، نگهبانان به طور مرتب بوستان ها را رصد می کنند تا تجمعی از سوی شهروندان صورت نگیرد زیرا اطراق در پارک ها ممنوع است.

وی از شهروندان تهرانی درخواست که براساس مصوبه ستاد ملی مبارزه با کرونا در خانه ها بمانند و از حضور در بوستان ها خودداری کنند.

٢٢۶٩ بوستان محله ای، منطقه ای و فرامنطقه ای تهران براساس مصوبه ستاد ملی مبارزه با بیماری کرونا با نصب پلاکاردهایی تعطیل شد.

 

 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید