Performancing Metrics

انواع درب ضد سرقت کدامند و چه مشخصاتی دارند؟ | اتاق خبر
کد خبر: 445117
تاریخ انتشار: 15 تیر 1399 - 17:57
درها برای حفظ امنیت شما ساخته شده اند. ایجاد امنیت و به ویژه آرامش و امنیت خانواده همواره یکی از مهمترین دغدغه های بشر بوده است.

به گزارش اتاق خبر،خوشبختانه، گزینه های متفاوتی از انواع درب ضد سرقت وجود دارد که هر کدام مزایا و ویژگی های منحصر به فردی دارند و شما می توانید بر اساس محل استفاده و مطابق نیازتان از بین آنها انتخاب کنید.

به طور کلی، در بازار ایران سه نوع اصلی از درب سرقت شامل درب ضد سرقت ایرانی، درب ضد سرقت ترک، و درب ضد سرقت چینی موجود می باشد. از بین سه نوع درب اصلی موجود در بازار ایران، درب های ترک نسبت به درب های چینی و ایرانی از ساختار جذاب و کیفیت بالاتری برخوردار هستند و قیمت بالاتری نیز دارند. درب های چینی ارزانترین درب های ضد سرقت بازار ایران هستند و نسبت به دو نمونه دیگر کیفیت کمتری دارند.

و اما درب های ضد سرقت ایرانی (به ویژه به دلیل استفاده از قطعات وارداتی در ساخت آنها) هم از کیفیت خوبی برخوردار هستند و هم قیمت مناسبی دارند. علاوه بر این، یکی از مهمترین مزیت های درب های ضد سرقت ایرانی این است که شرکت های ایرانی سازنده این درب ها می توانند مطابق خواسته و سفارش شما درب ها را بسازند و طراحی کنند.

با توجه به اینکه درب ضد سرقت ایرانی در داخل کشور و با قطعات خارجی (وارد شده از کشور ترکیه) ساخته می شود از کیفیت خوبی برخوردار است و تا حد زیادی توانسته بازار ایران را تحت سلطه ی خود قرار دهد و به خوبی پاسخگوی نیاز مشتریان باشد. درهای تولید ایران و طرح ترک از لحاظ کیفیت، زیبایی و امنیت تفاوت چندانی با نمونه های ترک ندارند و با وجود کیفیت خوب این محصولات از لحاظ اقتصادی به صرفه تر هستند.

اگر به دنبال خرید درب ضد سرقت ارزان هستید میبایست درب ضد سرقت چینی خریداری کنید. البته بعضی از درب های چینی با ظاهر زیبا و کیفیت نسبتاً خوب نیز در بازار ایران موجود هستند ولی به طور کلی در رقابت با نمونه های ایرانی و ترک این نوع از درب های ضد سرقت جایگاه چندانی در بین مشتری ها ندارند.

علاوه بر انواع درب ضد سرقت چوبی، انواع درب ضد سرقت فلزی همواره نقش مهمی در افزایش امنیت بر عهده داشته اند. همانطور که از نام این درب ها مشخص است، از ساختاری فلزی ساخته شده اند. این ساختار فلزی محکم، ایمنی بسیار بالایی را برای شما تأمین خواهد کرد. درب های ضد سرقت فلزی استحکام زیادی دارند و به همین دلیل کاربردهای زیادی نیز دارند. نکته جالب توجه این است که مقاومت این درب های ضد سرقت در مقایسه با درب های ضد سرقت چوبی بیشتر است. درهای ضدسرقت فلزی برای تأمین امنیت ساختمان های تجاری، مسکونی، و صنعتی استفاده می شوند. این درب ها معمولاً از جنس استیل گالوانیزه و سفید ساخته شده اند و سپس رنگ شده اند.

این درب ها بیشتر برای مناطق با رطوبت بالا مانند مناطق جنوبی و مناطق شمالی ایران مناسب هستند. همچنین، اگر بخواهید درب ضد سرقت را در محیط های باز و در معرض بارندگی یا تابش مستقیم نور آفتاب نصب کنید (مانند درب ویلاها، یا درب های ورودی ساختمان ها)، بهترین گزینه ای که در دسترس شما می باشد، در ضدسرقت فلزی ایرانی است. با انتخاب این درب ها خیالتان هم از بابت استقامت و امنیت راحت باشد و هم طراحی و رنگ آمیزی های زیبای این درب ها.

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید