Performancing Metrics

ارزش دلار آمریکا به کمترین رقم طی ۲ سال گذشته رسید | اتاق خبر
کد خبر: 446044
تاریخ انتشار: 8 مرداد 1399 - 13:51
ارزش دلار آمریکا در برابر سایر ارزهای مهم جهان ۰.۴ واحد سقوط کرده و به ۹۳.۴۱ واحد رسیده است یعنی پایین ترین رقم از ژوئن ۲۰۱۸.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از تسنیم به نقل از رویترز، ارزش دلار آمریکا در روز چهارشنبه به پایین ترین رقم طی دو سال گذشته رسید. فشار بر فدرال رزرو آمریکا برای در پیش گرفتن  یک سیاست درست در بحبوحه بالا رفتن موارد ابتلا به ویروس کرونا افزایش یافته است.

 ارزش دلار آمریکا در برابر سایر ارزهای مهم جهان 0.4 سقوط کرده و به 93.41 رسیده است یعنی پایین ترین رقم از ژوئن 2018. ارزش دلار بیش از 3 درصد از آخرین اجلاس فدرال رزرو آمریکا پایین آمده و سود اوراق قرضه خزانه‌داری آمریکا بیش از 20 bps از آن زمان کاهش یافته است.

 اطمینان مصرف کنندگان آمریکایی در ماه جولای بیش از حد انتظار کاهش یافته که نشان می‌دهد افزایش موارد ابتلا به ویروس کرونا دوباره مصرف را پایین می آورد.

ارزش یورو 0.3 درصد افزایش یافته ولی کمی از اوج 1.17815 دلاری که در روز دوشنبه ثبت شده بود پایین آمده و به 1.1762 دلار رسیده است. دلار در روز دوشنبه 104.82 ین ژاپن معامله شد که 25 درصد کاهش داشت.

 ضعف دلار باعث افزایش ارزش دلار استرالیا تا 0.7185 دلار شده است. اطلاعات نشان می‌دهد قیمت مصرف کننده در استرالیا در سه ماهه دوم سال جاری میلادی به پایین ترین رقم رسیده است.

 

 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید