Performancing Metrics

اگر مسئولان صحنه‌های مرگ را می‌دیدند مدارس را باز نمی‌‌کردند / نمی‌توانیم در برابر موج کرونای کودکان کاری کنیم | اتاق خبر
کد خبر: 446678
تاریخ انتشار: 15 شهریور 1399 - 13:30
پزشک فوق‌تخصص بیمارستان مسیح دانشوری:
پزشک فوق‌تخصص ICU بیمارستان مسیح دانشوری تهران گفته است اگر مسئولان صحنه‌های مرگ بیماران کرونایی را می‌دیدند مدارس را باز نمی‌کردند.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از انتخاب، دکتر محمدرضا هاشمیان، فوق تخصص ICU بیمارستان مسیح دانشوری و استاد دانشگاه شهید بهشتی با انتشار ویدئویی در اینستاگرام درباره بازگشایی مدارس گفت: ما صحنه‌های بسیار بسیار فجیعی را در زمینه مرگ و میر کرونا دیدیم، که اگر این صحنه‌ها را مسئولان می‌دیدند اجازه بازگشایی مدارس را نمی‌دادند.

وی با بیان اینکه "اگر گرفتار کرونای کودکان شویم کشوری نیستیم که بتوانیم مقاومت کنیم" ادامه داد: این تصور که بچه‌ها مبتلا به کرونا نمی‌شوند غلط است. دانش آموزان با جثه بزرگتر و نوجوانان به راحتی به این بیماری مبتلا می‌شوند.

هاشمیان با اشاره به اینکه "بیمارستان‌ها و آی سی یو ها امکانات و متخصصان کافی برای کودکان ندارند" افزود: هشدار من در مورد بازگشایی مدارس یک هشدار خاص است. ما وقتی تعداد مرگ و میر بالا در روز داریم، کشور صاحب نظری در درمان کرونا نیستیم.

 
 
نظرات
ADS
ADS
پربازدید