Performancing Metrics

تاثیر مشاوران مالی | اتاق خبر
کد خبر: 447192
تاریخ انتشار: 10 آبان 1399 - 18:14
یکی از اساسی‌ترین موارد برای تداوم حیات یک کسب و کار امور مالی می‌باشد. همپنین حل مسائل مالی نیاز به تخصص و مهارت افراد با تجربه دارد؛ بنابراین یکی از بهترین راه‌ها داشتن مشاوره تلفنی مالی در کنار خود می‌باشد.

یکی از اساسی‌ترین موارد برای تداوم حیات یک کسب و کار امور مالی می‌باشد. همپنین حل مسائل مالی نیاز به تخصص و مهارت افراد با تجربه دارد؛ بنابراین یکی از بهترین راه‌ها داشتن مشاوره تلفنی مالی در کنار خود می‌باشد که هر فرد بسته به نوع کار و نیاز خود می‌تواند از وجود مشاور بهرمند شود.

 

مشاوره مالی

به این سوال که مشاوره مالی چیست؟ می توان اینگونه پاسخ داد، به عنوان یک مدیر تنها زمانی که اطلاعات مالی صحیح و تحلیل درست داشته باشید، می‌توانید بهترین تصمیمات را اتخاذ کنید، مشاوره مالی شما را در سه عملکرد اصلی مدیریتی شامل برنامه‌ریزی، اجرا و کنترل همراهی می‌کند تا بدانید براساس بودجه تان، بهترین گزینه‌های هزینه‌‌ای یا تغییر و تعدیل برنامه‌ها و کنترل نظارت بر فرآیندهای جاری چیست.

https://www.armoo.co/financial-advice/

 

چند نوع مشاوره مالی داریم؟

مشاوره مالی در بر گیرنده انواع مشاور در زمینه مالی، مشاوره حسابداری، مشاوره حسابرسی تلفنی، مشاوره مالیات اشخاص و اصناف، مشاوره مالیات، مشاوره مالیات بر ارزش افزوده می‌گردد.

در سامانه مشاوره تلفنی آرموو نیز شاخه مشاوره مالی به چندین دسته‌ی مختلف تقسیم می‌شود تا هر شخص با توجه به نیازی که دارد مشاوره مالی خود را انتخاب کند.

این نوع مشاوره‌ها در زمینه‌های گوناگون راهگشاست، زیرا یک مدیر تنها زمانی می‌توانید تصمیم درست در رابطه با بودجه و هزینه‌های شرکت بگیرد که اطلاعات درست و جامعی در این رابطه داشته باشد. همچنین یک فردنمی‌تواند همزمان به چندین حوزه تخصصی واقف باشد. مشاوره مالی شما را در این راستا کمک می‌کند تا در برنامه‌ریزی‌ها، اجرا و کنترل بهترین گزینه تغییر و تعدیل برنامه‌ها و نظارت بر فرآیندهای جاری را بیابید.

به عنوان مثال مشاوره تلفنی حسابداری به ما کمک می‌کند از وقوع اشتباه در حساب و کتاب‌های شخصیمان جلوگیری کنیم.

 

مزیت مشاوران مالی آرموو نسبت به سایر مشاوران چیست؟

  • مهم‌ترین مزیت مشاوره مالی آرموو در گستردگی دسته بندی گروه مالی است.
  • مزیت دوم این است که به راحتی می‌توان به خدمات مشاوره دسترسی پیدا کرد و تنها با یک تماس می‌توان با مشاورانی حاذق و کارآزموده ارتباط برقرار کرد.
  • در مشاوره هایی از قبیل سرمایه گذاری و مالیاتی به راستی وقت طلاست و کمی تعلل ممکن است گاهی فرصت سوزی بزرگی تلقی گردد بنابراین صرفه جویی در وقت و انرژی از دیگر مواردی است که بر این مشاوره ها حکمفرماست.
  • مشاوره‌های آرموو مقرون به صرفه‌اند.

 

نحوه کار با آرموو

  1. وارد سایت آرموو یا اپلیکیشن شوید و یا تماس با شماره (۰۲۱۴۵۲۹۸) تماس بگیرید .
  2. از میان مشاوران و متخصصین، با توجه به رزومه و شیفت کاری آنها، م مناسب‌ترین راهنما را برای خود انتخاب کنید.
  3. برای افزایش موجودی که از طریق درگاه امن و مطمئن تلفن بانک و اینترنت بانک، با توجه به نیازهای خود اقدام نمائید.
  4. و در آخر از طریق کد مشاور یا اتصال به اپراتور، به یکی از بهترین مشاوران متصل شده و راهنمایی‌های لازم را در زمینه ای که به آن نیاز دارید دریافت کنید .

 

مشاوره حسابداری

ثبت صحیح اسناد مالی در دفاتر قانونی، وسواس و دقت زیادی را می‌طلبد، زیرا کوچکترین اشتباهی گاها شاهرگ حیات آن مجموعه را قطع و سلامت حساب ها را مخدوش می نماید، هرگونه اشتباهی در ثبت دفاتر قابلیت اتکا را از حساب ها گرفته و پیامدهای وخیمی برای مجموعه به همراه دارد، مشاوره حسابداری قبل از هر چیز کمک میکند تا نیروهایی که ماموریت اداره حساب های شما را بر عهده دارند، کمبود اطلاعات خود را جبران نمایند و هر جا با سوال و ابهامی مواجه شدند در کمترین زمان، به دقیق ترین و بهترین پاسخ ها دست یابند، کما اینکه این مشاوره‌ها، مدیران را هم در شناسایی مشکل و تعیین هدف بی نصیب نگذاشته و با ارائه بهترین راهکارها و توصیه ها در جهت ارتقای کارایی و توسعه کمی و کیفی عملکرد سازمانشان رهنمون می‌سازد .

 

 

ماموریت آرموو در مشاوره مالی

آرموو تلاش کرده براساس نیازسنجی از مشاغل گوناگون، بهترین خدمات مشاوره مالی را در تمام حوزه های کسب و کار با بهره گیری از دانش و مباحث روز دنیا ارائه دهد تا به دلیل بی‌حساب و کتاب بودن مسائلی چون حسابداری، مالیات، ارزش افزوده، سرمایه گذاری و غیره، مدیریت اموال شما یا کسب و کارتان در مخاطره قرار نگیرد.

 

 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید