Performancing Metrics

کاری نکنید که بعدا بگوییم خدا پدر و مادر ظریف را بیامرزد | آقایان در دو زمینه کوتاه می‌آیند | اتاق خبر
کد خبر: 452123
تاریخ انتشار: 17 فروردین 1401 - 18:31
محمدرضا صباغیان گفت: در دوره قبل از افرادی بودم که نسبت به برجام اعتراض داشتم پس کاری نکنید که بعدا بگوییم خدا پدر و مادر ظریف را بیامرزد. احساس می‌شود آقایان در بحث غنی‌سازی و راستی آزمایی کوتاه می‌آیند حال

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، محمدرضا صباغیان در جلسه علنی امروز (چهارشنبه) در تذکری گفت: آزموده را آزمودن خطاست و مومن از یک سوراخ دو بار گزیده نمی‌شود، موضوعی که باید دیپلمات‌های کشور که در حال مذاکره هستند مورد توجه قرار دهند.

وی با بیان اینکه شرایط برای ما خیلی روشن نیست، گفت: از صحبت های مطرح شده این موضوع احساس می‌شود که آقایان خیلی بر شعارهایشان خیلی پایبند نیستند. ما تعهداتمان را عمل کرده و همه هم از مواضع رهبری مبنی بر لزوم راستی آزمایی آمریکایی‌ها اطلاع داریم؛ پس مذاکره کنندگان مواظب عزت مردم ایران باشند تا دوباره کلاه بر سرمان نرود که کلاه بر سر مردم است؛ دشمن، دشمن است و باید از حقوق ملت دفاع کنند.

این نماینده مجلس یادآور شد: در دوره قبل از افرادی بودم که نسبت به برجام اعتراض داشتم پس کاری نکنید که بعدا بگوییم خدا پدر و مادر ظریف را بیامرزد. احساس می‌شود آقایان در بحث غنی‌سازی و راستی آزمایی کوتاه می آیند حال اینکه باید محکم بایستند و خداوند هم کمک خواهد کرد. حوادث جهانی و اتفاقات در روسیه و اوکراین خیلی از معادلات را بر هم می‌زند پس خدای نکرده عزت مردم را نفروشند . مردم فقر و تحریم را نمی‌خواهند ولی بی‌عزتی را هم نمی‌خواهند.

 

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید