Performancing Metrics

قیمت تلویزیون دوو 55 اینچ 4K اسمارت چقدر است؟ | اتاق خبر
کد خبر: 452614
تاریخ انتشار: 28 خرداد 1401 - 12:00
آخرین عضو خانواده 55 اینچ هوشمند 4K دوو مدل DSL-55K5300U است. این تلویزیون قدری از هم خانواده‌های خود قدیمی‌تر است، اما از همان امکانات برخوردار است و ۱۴ میلیون و ۴۹۰ هزار تومان فروخته می‌شود. تنها ایراد این مدل کمیابی آن در فروشگاه‌ها است.

 به گزارش اتاق خبر به نقل از فرارو- تنوع تلویزیون‌های ۵۵ اینچ دوو که تصاویر را با کیفیت 4K منتشر می‌کنند و هوشمند هستند، چندان زیاد نیست. پرطرفدارترین مدل DSL-55K5700U است که فروشگاه‌های آنلاین قیمت‌های متفاوتی برای آن ارائه می‌کنند. بزرگترین فروشگاه آنلاین این مدل را ۱۵ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان به فروش می‌رساند.

به گزارش فرارو، بررسی قیمت دیگر فروشگاه‌های فیزیکی در پلتفرم‌های آنلاین هم نشان می‌دهد که آن‌ها بین ۱۴ میلیون و ۹۵ هزار تومان تا ۱۵ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان قیمت می‌دهند. در مورد کیفیت این مدل نیز ۱۱۷ خریدار یک فروشگاه مطرح، از مجموع ۵ امتیاز، ۴.۱ را به مدل DSL-55K5700U دوو داده اند.

عضو دیگر خانواده سایز ۵۵ اینچ دوو، با مشخصات هوشمند و کیفیت تصویر ۴K، مدل DSL-55K5900UL است. تعداد فروشگاه‌هایی که این مدل را عرضه می‌کنند، ۳۰ درصد کمتر از مدل DSL-55K5700U است. با این حال فروشگاه‌ها برای این مدل هم بین ۱۴ میلیون و ۱۴۰ هزار تومان تا ۱۵ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان قیمت داده اند.

آخرین عضو خانواده 55 اینچ هوشمند 4K دوو مدل DSL-55K5300U است. این تلویزیون قدری از هم خانواده‌های خود قدیمی‌تر است، اما از همان امکانات برخوردار است و ۱۴ میلیون و ۴۹۰ هزار تومان فروخته می‌شود. تنها ایراد این مدل کمیابی آن در فروشگاه‌ها است. اما دو عضو دیگر را راحت‌تر می‌توان تهیه کرد.

 
 
نظرات
ADS
ADS
پربازدید