Performancing Metrics

شرط ویژه کارمندان دولت برای تحصیل در دانشگاه جامع علمی کاربردی | اتاق خبر
کد خبر: 452824
تاریخ انتشار: 4 تیر 1401 - 09:14
مشاور رئیس سازمان سنجش آموزش کشور گفت: کارمندان دولت در صورتی می‌توانند به تحصیل در دانشگاه جامع علمی کاربردی بپردازند که موافقتنامه رسمی وزارتخانه یا سازمان متبوع خود، مبنی بر شرکت در کلاس‌ها را به همراه سایر مدارک ثبت‌نام به مرکز آموزش علمی کاربردی محل

 به گزارش اتاق خبر به نقل از علی رضا کریمیان مشاور رئیس سازمان سنجش آموزش کشور در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس با اشاره به آغاز ثبت‌نام پذیرش دوره های کارشناسی ناپیوسته دانشگاه جامع علمی کاربردی، گفت: کارمندان دولت در صورتی می‌توانند به تحصیل در دانشگاه جامع علمی کاربردی بپردازند که موافقتنامه رسمی وزارتخانه یا سازمان متبوع خود، مبنی بر شرکت در کلاس‌ها، آزمایشگاه‌ها و فعالیت‌های دیگر دوران تحصیل را به همراه سایر مدارک ثبتنام به مرکز آموزش علمی کاربردی محل قبولی، ارایه کنند.

وی گفت: هیچ دانشجویی مجاز نیست همزمان در دو رشته یا دو مقطع در موسسه‌های دولتی یا غیردولتی تحصیل کنند. در صورت تخلف طبق آیین‌نامه انضباطی دانشجویان با وی رفتار خواهد شد.

* تغییر رشته، مرخصی، انتقال و میهمانی در نیمسال اول مجاز نیست

به گفته کریمیان، تغییر رشته، مرخصی تحصیلی، انتقال و میهمان شدن در نیمسال اول تحصیلی برای دانشجویان مجاز نیست و از نیمسال تحصیلی دوم به بعد براساس مجموعه قوانین و مقررات آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی درخواست‌ها قابل بررسی است.

وی با بیان اینکه کارکنان مراکز آموزش علمی کاربردی اعم از رسمی، پیمانی، قراردادی، شرکتی، قرارداد پاره وقت، مشاوره یا سایر موارد مشابه مجاز نیستند کدرشته‌های مربوط به مرکز آموزشی را که در آن خدمت می‌کنند، انتخاب کنند، افزود: اگر این موضوع رعایت نشود و این افراد در آن مرکز آموزشی قبول شوند، قبولی آنان "لغو" خواهد شد و به هیچ وجه نمی‌توانند داوطلب تحصیل در آن کدرشته محل یا کدرشته محل‌های دیگر شوند. اگر تحصیل این افراد در مراکز آموزش علمی کاربردی در هر مرحله‌ای از تحصیل برای دانشگاه محرز شود با متخلف برابر قوانین و مقررات آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی رفتار خواهد شد.

 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید