Performancing Metrics

رشد ۲۳ درصدی فروش «دتولید» در سه ماهه ۱۴۰۱ | اتاق خبر
کد خبر: 453059
تاریخ انتشار: 11 تیر 1401 - 09:47
«دتولید» در عملکرد ۳ ماهه سال مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۱۴۰۱ مبلغ ۷۳ میلیارد تومان درآمد فروش داشته که نسبت به مدت مشابه سال قبل ۲۳ درصد رشد داشته است.

 به گزارش اتاق خبر به نقل از بازار؛ گروه بورس: شرکت داروسازی تولید دارو طی عملکرد یک ماهه منتهی به ۳۱ خرداد ۱۴۰۱ معادل ۲۶ میلیارد تومان از محصولات خود را به فروش رسانده که نسبت به دوره یک ماهه مشابه سال قبل ۱۴ درصد افزایش داشته است. «دتولید» با سرمایه ثبت شده ۸۵ میلیارد تومانی در عملکرد ۳ ماهه سال مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۱۴۰۱ مبلغ ۷۳ میلیارد تومان درآمد فروش داشته که نسبت به مدت مشابه سال قبل ۲۳ درصد رشد داشته است.

این شرکت در ۱۲ ماهه سال ۱۴۰۰ توانسته با سودسازی حدود ۵ تومان به ازای هر سهم نسبت به سال قبل تر سود کمتری بسازد و پی بر ایی سهم به ۱۶۳ سیده است، اما با توجه به اینکه این سهم توانسته در سه ماهه اخیر حدود ۲۶ درصد بازدهی داشته باشد تقاضای خوبی در برای آن شکل گرفته است، از این رو با در نظر گرفتن رشد سودسازی شرکت در سه ماهه ۱۴۰۱ به نظر می رسد شرکت در سال جاری به روند صعودی خود ادامه دهد و بتواند امسال در گام نخست به ۱۰۰۰ تومان و در گام بعدی به ۱۷۰۰ تومان برسد.

 
نظرات
ADS
ADS
پربازدید