Performancing Metrics

آشنایی با شگردهای کلاهبرداری در سایت دیوار و روش های مقابله با آن | اتاق خبر
کد خبر: 454980
تاریخ انتشار: 13 آذر 1401 - 10:30
کلاهبرداری در سایت دیوار از جمله اتفاقاتی است که ممکن است در زندگی شما هم اتفاق بیفتد.

به گزارش  اتاق خبر به نقل از بازار، کلاهبرداری در سایت دیوار از جمله اتفاقاتی است که ممکن است در زندگی شما هم اتفاق بیفتد. در این حالت روش های بسیاری وجود دارند که افراد خاطی می توانند با فریب دادن کاربران، اقدام به سرقت اطلاعات و پول های شما بنمایند. حتما در ادامه با ما باشید تا به بررسی این موضوع به صورت کامل بپردازیم.

کلاهبرداری در سایت دیوار چیست؟

کلاهبرداری در سایت دیوار، هر از گاهی در رسانه های مختلف به گوش می رسد. اگر شما یک گوشی اندرویدی داشته باشید، حتما نام اپلیکیشن دیوار را شنیده اید و یا ممکن است در آن چیزی را خریده یا فروخته باشید. در عصر نوین کنونی که بسیاری از افراد با کمک فضای مجازی با یکدیگر تعامل می کنند، وب سایت ها و اپلیکیشن های مختلفی ایجاد شده اند. شما می توانید با کمک این برنامه ها، به راحتی هر وسیله ای که دارید را به صورت نو یا دست دوم به فروش برسانید. یکی از این برنامه ها، دیوار است که محل ایجاد یک آگهی آنلاین برای موضوعات مختلف از جانب کسب و کارها، شرکت ها و یا اشخاص حقیقی می باشد.

دکتر میثم شکری ساز راجع به کلاهبرداری در سایت دیوار معتقد است که با وجود عمومی بودن این نوع اپلیکیشن ها، بسیاری از افرادی که سوء نیت دارند نیز اقدام به ثبت آگهی های تقلبی می کنند. کلاهبرداری ها در سایت دیوار از طریق همین اعلامیه ها انجام می شوند که خود روش های مختلفی دارند. برای بررسی کامل تر این نوع ترفند های دزدی باید در ادامه با ما همراه باشید تا به صورت دقیق تر به آن ها بپردازیم. این نوع شیوه های کلاهبرداری می توانند با دریافت ودیعه، فروش کالاهای تقلبی و غیره همراه باشند.

 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید