Performancing Metrics

۱۲ طرح عمرانی در برزک کاشان افتتاح و کلنگ زنی شد | اتاق خبر
کد خبر: 455886
تاریخ انتشار: 16 بهمن 1401 - 12:01
۱۲ طرح عمرانی با اعتبار ۸۲ میلیارد تومان همزمان با پنجمین روز از دهه مبارک فجر با حضور فرماندار ویژه کاشان در بخش برزک کاشان افتتاح و کلنگ زنی شد.

به گزارش  اتاق خبر به نقل از ایرنا،این طرح ها شامل افتتاح نصب سیستم پایش تصویر در سراسر بخش برزک،مرغداری تخم گذار،کارخانه کنسانتره و آب میوه،بهسازی و آسفالت محور گردشگری سعدآباد_برزک،سنگ فرش محور تاریخی مصلی،آسفالت محور کاشان-برزک-موته،کارگاه تولیدی پت و کارگاه قالیشویی و سرویس بهداشتی در روستای آزران و کلنگ زنی محور کمربندی برزک و گازرسانی ناحیه صنعتی سده است.

سیستم پایش تصویر در سراسر بخش برزک با اعتبار یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان با همکاری بخشداری و دهیاری های بخش برزک در مکان های ورودی و خروجی روستاها نصب شده است.

بهسازی مرغداری تخمگذار واقع در بخش برزک سه راهی ویدوج با اعتبار ۲۳ میلیارد تومان وکارخانه کنسانتره و آب میوه با اعتبار ۶ میلیارد تومان،بهسازی محور گردشگری سعدآباد - برزک شامل یک کیلومتر زیرسازی و آسفالت با اعتبار ۲ میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان ، سنگ فرش محور تاریخی مصلی برزک شامل سه هزار متر مربع کف پوش با اعتبار یک میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان ، آسفالت محور کاشان _ برزک _ موته شامل ۹ کیلومتر آسفالت با اعتبار یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان و هزینه ایمن سازی سه راهی ویدوج با اعتبار ۷۰۰ میلیون تومان،کارگاه تولیدی پت در روستای آزران با اعتبار ۳۰۰ میلیون تومان،کارگاه قالی بافی در روستای آزران با اعتبار ۵۰ میلیون تومان و سرویس بهداشتی در روستای آزران با زیربنای ۶۰ متر مربع و اعتبار ۴۵۰ میلیون تومان امروز در بخش برزک کاشان افتتاح شد.

همچنین امروز اجرای طرح ۲ بانده سازی سه کیلومتر محور کمر بندی برزک با اعتبار ۶ میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان و گازرسانی به ناحیه صنعتی سده در بخش برزک با حضور فرماندار ویژه کاشان کلنگ زنی شد.

برزک منطقه‌ای کوهستانی با جمعیت نزدیک به ۱۵ هزار نفر بر پایه سرشماری سال ۱۳۹۵ در ۴۵ کیلومتری کاشان قرار دارد.

شهرستان کاشان با جمعیت افزون بر ۳۶۴ هزار نفر در فاصله ۲۰۰ کیلومتری شمال اصفهان قرار دارد.

 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید