Performancing Metrics

خروج از بن بست ریلی با اتصال آزادشهر به شاهرود | اتاق خبر
کد خبر: 455901
تاریخ انتشار: 16 بهمن 1401 - 13:16
گرگان- دهنوی، معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار گلستان گفت: راه‌آهن اینچه برون از مسیر گرگان به آزادشهر، شاهرود و طبس متصل می شود.

 به گزارش اتاق خبر به نقل از سید محمد دهنوی در گفتگو با خبرنگار بازار اظهارکرد: محور ریلی اینچه برون- شاهرود از خواسته های مردم و بازرگانان بوده تا گلستان از بن بست ریلی نجات یابد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار گلستان افزود: مقرر شده که این مسیر ریلی از گرگان به آزادشهر و سپس به شاهرود و طبس متصل شود.

وی با بیان این که در سابق اعلام شده بود که مسیر ریلی اینچه برون به آزادشهر از گنبدکاووس عبور می کند، اضافه کرد: مطالعات اولیه و فاز صفر مطالعاتی در محور آزادشهر به شاهرود به اتمام رسیده است.

دهنوی گفت: در بخش اتصال خط آهن گرگان به آزادشهر تصمیم بر آن است تا از مطالعات پروژه ریلی گرگان به مشهد (در محدوده گرگان تا آزادشهر) استفاده شود که این موضوع، سبب صرف جویی زمان خواهد شد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار گلستان بیان کرد: پیگیری‌های لازم برای اخذ مجوز ماده ۲۷ برای این پروژه در حال اقدام است تا ردیف و منابع مالی لازم برای این پروژه در زمان قانونی تخصیص یابد.

 
نظرات
ADS
ADS
پربازدید