Performancing Metrics

استاندار تهران خبر داد کاهش نرخ بیکاری از ۵.۶ به ۴.۳ درصد | اتاق خبر
کد خبر: 459960
تاریخ انتشار: 3 اسفند 1402 - 09:54
فخاری، استاندار تهران از کاهش نرخ بیکاری از ۵.۶ به ۴.۳ درصد خبر داد و گفت: این موضوع نشان از اراده دولت برای سرمایه گذاری بر مراکزی است که بیشترین اشتغال را ایجاد کنند.

به گزارش اتاق خبر به نقل از  بازار، علیرضا فخاری استاندار تهران، در همایش بصیرتی مدیران و کارگران بسیجی اداری اظهار داشت: این جلسه در جمع عزیزان جامعه کارگری است که در خط مقدم جهاد برای استقلال و عزت کشور قرار دارند.

وی ادامه داد: تدبیر و تبیین مسائل کلی کشور به واسطه اراده قاعده جمعیت انقلابی و پرسشگر شکل می‌گیرد، باید تلاش کنیم اختلافات سلیقگی خود را کنار گذاشته و متحد شویم و دشمن را ناامید کنیم.

استاندار تهران عنوان کرد: همکاران در شرکت گاز تلاش کردند تا مردم احساس سرما و کمبود نکنند و خدا را شاکریم به این عقبه مطمئن و قاعده جمعیتی که هر نفر یک امت است و نشان داده که در دنیا با یَد واحد بودن می‌توان از همه سختی‌ها عبور کرد.

فخاری سپس گفت: در دشمن شناسی هم باید ید طولایی داشته باشیم و این به درک صحیح ما از زمان و موضوع برمی‌گردد که به فرموده رهبر انقلاب انتخابات مهم‌ترین مسئله کشور است، مهم‌ترین عامل اتحاد ملت است.

وی افزود: نرخ بیکاری از ۵/۶ به ۴/۳ درصد کاهش پیدا کرد و نشان از اراده دولت برای سرمایه گذاری بر مراکزی است که بیشترین اشتغال را ایجاد کنند.

استاندار تهران در مورد انتخاب اصلح گفت: اصلاح از طریق انتخاب اصلح است؛ اگر اصلح انتخاب شد می‌تواند اصلاح کند، مردم هم برای حفظ جریان در صحنه باید کنار هم باشند و بتوانند آن را اصلاح کنند.

فخاری بیان کرد: آنچه که شما امروز تلاش می‌کنید به عنوان جهاد خاموش از بین رفتنی نیست، این انقلاب یک انقلاب فرهنگی و اعتقادی است؛ بنابراین صحنه جهاد صرف تفنگ نیست بلکه صحنه جنگ تفکر و تدبر در مراکز علمی و پژوهشی باید صورت بپذیرد.

وی تاکید کرد: با بصیرت بودن از ویژگی کارگران ما است، چون اعتقاد داریم همه ما برای ارزش نهایی که منجر به ایجاد حکومت شایسته اسلامی می‌شود، باید سهم داشته باشیم. این خلوص نیت و اراده قوی، این تلاش وافر برای استقلال و عزت بخشی برای هر موقعیت از سر پنجه کارگران بیرون می‌آید.

 
نظرات
ADS
ADS
پربازدید