Performancing Metrics

اروپا به جنگ روسیه می‌رود؟ | اتاق خبر
کد خبر: 460330
تاریخ انتشار: 4 خرداد 1403 - 17:06
باشگاه خبرنگاران جوان : به گفته نخست وزیر مجارستان آمریکا و ناتو برای جنگ با روسیه آماده می‌شوند.

 

به گزارش اتاق خبر به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان ،ویکتور اوربان، نخست وزیر مجارستان معتقد است که اظهارات سیاستمداران و روزنامه نگاران کشور‌های غربی نشان می‌دهد که اروپا برای شروع جنگ با روسیه آماده می‌شود.

ویکتور اوربان در رادیو کوسوت گفت: قبل از دو جنگ جهانی، رسانه‌ها برای مدت طولانی برای ورود به جنگ آماده می‌شدند. من فکر می‌کنم آنچه امروز در بروکسل و واشنگتن اتفاق می‌افتد، نوعی آماده سازی روحیه برای یک درگیری مستقیم احتمالی است. می‌توانیم بگوییم که مقدمات ورود اروپا به جنگ در حال انجام است.

این سیاستمدار تأکید کرد که حمله روسیه به کشور‌های عضو ناتو را محتمل نمی‌داند و صحبت درباره «تهدید روسیه» را مانور غرب برای آمادگی ورود به جنگ خواند.

اوربان در پایان گفت: "وکلا اقدامات جدی را آغاز کرده اند که چگونه مجارستان می‌تواند عضو ناتو باشد و در عین حال در اقدامات ناتو در خارج از قلمرو اتحاد شرکت نکند. این چیزی است که دیپلماسی مجارستان باید حل کند. "
مجارستان پیش از این اعلام کرد بوداپست در برنامه بلند مدت سازمان پیمان آتلانتیک شمالی (ناتو) برای ارسال کمک به اوکراین مشارکت نخواهد کرد، زیرا این طرح احمقانه است.

 

پیشتر ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه گفته بود که روسیه دوران سختی را در تاریخ این کشور پشت سر می‌گذارد

نظرات
ADS
ADS
پربازدید