قوانین مالیاتی به تولیدکنندگان فشار می‌آورد | اتاق خبر
کد خبر: 76216
تاریخ انتشار: 12 شهریور 1393 - 18:23

اتاق نیوز -  معاون پارلمانی اتاق بازرگانی ایران گفت: با درنظر گرفتن مالیات بر ارزش افزوده، شرایط فعلی کشور به تولیدکنندگان فشار می آورد.

محمدرضا رمضانی در نشست نمایندگان کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با صاحبان صنعت و تجارت استان آذربایجان شرقی با اعلام اینکه مشکلات زبادی سر راه تولیدکنندگان است، اظهار کرد: 63 نماینده مجلس طرحی امضا کرده‌اند که نتایج بررسی اتاق بازرگانی ایران نشان می دهد که این طرح می تواند مشکلات تولیدگنندگان را برطرف کند.

وی از همکاری نزدیک اتاق بازرگانی ایران با نمایندگان مجلس سخن گفت و افزود: اتاق بازرگانی ایران با توجه به رسالتی که دارد، مشکلات تولیدکنندگان را بررسی و راهکارها را به کمیسیون های مربوطه مجلس ارائه می‌کند و در نهایت اعضای مجلس با تصمیم گیری‌هایشان بستر را برای رونق تولید و فضای کسب کار فراهم می‌کنند.

رمضانی با اشاره به تدوین برنامه توسعه ششم توسط دولت خاطرنشان کرد: در آستانه تدوین برنامه توسعه ششم سعی می‌کنیم با بهره گیری از گزارشات استان ها، برنامه های حمایت و رفع مشکلات تولیدکنندگان در این برنامه قرار گیرد.

به گزارش ایرنا ، معاون پارلمانی اتاق بازرگانی ایران با انتقاد از سیستم بانکی کشور بیان کرد: وضعیت کنونی سیستم بانکی کشور، اصلاح در نظام بانکی را می‌طلبد و باید بانک ها به سمت و سوی حمایت از تولیدکنندگان حرکت کنند.

این نشست در اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تبریز برگزار شد.

مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید