اظهارات نماینده جدید دولت در اتاق بازرگانی تهران | اتاق خبر
کد خبر: 76320
تاریخ انتشار: 15 شهریور 1393 - 08:52

اتاق نیوز - سهیلا جلودارزاده به عنوان نماینده دولت وارد هیات نمایندگان اتاق بازرگانی تهران شد. وی اهدافی مثل افزایش امنیت سرمایه‌گذاری و افزایش نقش مارکت اجتماعی زنان را دنبال می‌کند.

نماینده دولت در هیات نمایندگان اتاق بازرگانی تهران در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، به بررسی نوع تعامل بین وزارت صنعت و اتاق بازرگانی پرداخت.

جلودارزاده در گفت وگویی افزود: هدف برنامه‌ وزارت صنعت وتجارت برای افزایش مشارکت اجتماعی زنان، بهبود نقش زنان در تولید ثروت و ایجاد رونق در اقتصاد کشور است. البته ترویج فرهنگ کار و اصلاح الگوی مصرف نیز اهدافی است که در ادامه‌ی این مسیر پیش می‌آید.

مشاور وزیر صنعت و تجارت در امور زنان بیان کرد: وظایف اتاق بازرگانی تهران در زمینه‌های صنعت، معدن و تجارت و کشاورزی شامل تمام عرصه‌های تولیدی می‌شود. امیدواریم با همکاری بخش زنان وزارتخانه بتوانیم فعالیت‌های اقتصادی را آسان و بدون دغدغه که منتج به مشارکت می‌شود را پیگیری کنیم.

وی درباره‌ی طرح ملی پایلوت شهر ری گفت: این طرح به منظور توانمندسازی زنان سرپرست خانوار در حال پیگیری است و در حال حاضر نیازمند همکاری سازمان‌های دولتی، بخش خصوصی و سازمان‌های مردم نهاد هستیم تا بتوانیم این طرح را به نتیجه برسانیم و البته به رونق اقتصادی نیز منجر شود.

به گزارش ایسنا ف جلودارزاده در ادامه بیان کرد: مهم‌ترین مشکلی که باید با تعامل بخش خصوصی و دولت پیگیری شود، رفع موانع پولی و بانکی است. دولت باید برنامه‌هایی را در نظر بگیرد که افراد ترجیح دهند سرمایه‌هایشان را وارد بخش تولید کنند و البته مطمئن باشند سرمایه‌گذاری‌ها به نتیجه می‌رسد.

 فاطمه دانشور، فاطمه مقیمی و فریال مستوفی بانوانی بودند که تا به حال مثلث سه‌گانه‌ زنان در هیات نمایندگان اتاق ایران را تشکیل می‌دادند و با اضافه شدن سهیلا جلودار زاده به جای قربان دانیالی این جمع چهار نفره شد.

مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید