جلسه ویژه اصناف با مالیاتی‌ها | اتاق خبر
کد خبر: 78258
تاریخ انتشار: 23 شهریور 1393 - 18:27

اتاق نیوز -  قائم مقام وزیر صنعت، معدن و تجارت از جلسه امروز اصناف با سازمان امور مالیاتی خبرداد و گفت: این جلسه به منظور حل پاره‌ای از مشکلات اصناف کشور در رابطه با مالیات بر ارزش افزوده و مالیات بر درآمد برگزار می‌شود که امیدواریم بتوانیم به توافقات خوبی دست یابیم.

مجتبی خسروتاج در گفتگویی از جلسه امروز نمایندگان اصناف کشور با سازمان امور مالیاتی خبرداد و گفت: متاسفانه هم اکنون نحوه دریافت مالیات بر ارزش افزوده از واحدهای صنفی مورد انتقاد است که در جلسه ای که امروز میان نمایندگان اصناف با سازمان امور مالیاتی برگزار خواهد شد، امیدواریم بتوانیم این معضل را حل کنیم.

قائم مقام وزیر صنعت، معدن و تجارت افزود: در جلسه ای که در گذشته میان اتاق اصناف ایران، وزارت صنعت، معدن و تجارت و نیز سازمان امور مالیاتی برگزار شده بود، مقرر شد تا شیوه اجرای این قانون اصلاح شود، ضمن اینکه مشکلات اصناف در استانهای کشور احصا شود و در جلسه ای که قرار است امروز برگزار شود، این مشکلات به سازمان امور مالیاتی اعلام شود.

وی تصریح کرد: هم اکنون مشکلات 19 تا 20 استان در زمینه مالیات بر ارزش افزوده احصا شده و قرار است که اعلام شود، ضمن اینکه امروز نمایندگان اصناف پای میز مذاکره با سازمان امور مالیاتی قرار می گیرند تا بتوانند یک بار برای همیشه، موضوع مالیات بر ارزش افزوده را حل کنند.

مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید