نصب برچسب‌ نرخ جدید تاکسی‌ ها تا دوشنبه | اتاق خبر
کد خبر: 99238
تاریخ انتشار: 15 فروردین 1394 - 12:25
اتاق نیوز - با بیان اینکه براساس مصوبه شورای شهر تهران از امروز (15 فروردین‌ماه) رانندگان تاکسی امکان افزایش کرایه‌های خود را دارند، افزود: با این حال تا نصب برچسب‌ها...
اتاق نیوز - با بیان اینکه براساس مصوبه شورای شهر تهران از امروز (15 فروردین‌ماه) رانندگان تاکسی امکان افزایش کرایه‌های خود را دارند، افزود: با این حال تا نصب برچسب‌های جدید، افزایش قیمتی در نرخ کرایه‌های تاکسی صورت نخواهد گرفت.
وی با بیان اینکه مسافران باید براساس برچسب نصب شده بر روی شیشه جلوی تاکسی‌ ها کرایه پرداخت کنند، گفت: براساس هماهنگی‌های انجام شده تا 48 ساعت آینده نرخ جدید کرایه‌ها بر روی شیشه‌ها نصب خواهد شد. مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهر تهران با بیان اینکه ملاک افزایش کرایه‌ها، برچسب نصب شده جدید است، افزود: تا زمانی که این برچسب‌ها نصب نشده است، مسافران می‌توانند کرایه سال گذشته را پرداخت کنند. مظفر در پاسخ به برخی انتقادات مبنی بر بالا بودن نرخ بالای تاکسی در تهران تصریح کرد: پایین‌ترین نرخ تاکسی در دنیا در تهران است و اگر دولت یارانه‌ای در زمینه سوخت و ... به تاکسیرانان ارائه دهد، می‌توان نرخ کرایه‌ها را ثابت و یا حتی کم کرد، اما تا زمانی که این حمایت صورت نگیرد، نمی‌توان اقدامی برای کاهش نرخ کرایه تاکسی‌ ها در پایتخت انجام داد.
مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید