Performancing Metrics

اخبار شرکتی | اتاق خبر
ADS
پربازدید

اخبار شرکتی

هوآوی چگونه با فایل سیستم EROFS سرعت گوشی‌های خود را افزایش می‌دهد؟
فناوری EROFS از زمان EMUI9.1 به دستگاه‌های هوآوی اضافه شده و متعلق به هوآوی است. این فناوری چند بخش اصلی دارد که آنها را بررسی می‌کنیم.
آشنایی با قابلیت‌های فضای خصوصی در گوشی‌های هوآوی
فضای خصوصی در گوشی‌های هوآوی که از آن با عنوان PrivateSpace یاد می‌شود در رابط‌های کاربری EMUI 8.0 و بالاتر، با قابلیت‌های جدید خود، باعث ساده‌ شدن فرایند استفاده از محیط کاربری شده است
گوشی Huawei Mate X2 یک نمایشگر تاشدنی رو به درون خواهد داشت
هوآوی در حال کار روی تعدادی محصول جدید است که نسل بعدی گوشی تاشدنی Mate X2 هم درمیان آن‌ها خواهد بود. انتظار می‌رود که MateX یک نمایشگر با مکانیزم تاشدنی رو به درون داشته باشد.
با انجام این 3 کار ساده در روز هوای پاک سهیم باشید
صحبت از روز هوای پاک بدون انجام کاری درباره آن، مصداق زنبور بی عسل بودن است. انسان ها مسئول آلودگی زمین و هوای آن هستند. اگر قرار باشد، کاری نکرد، زمین تبدیل به مکانی غیر قابل سکونت برای نسل های آینده خواهد شد.
دکترسی، استارتاپی نو با ایده‌هایی نو در مشاوره آنلاین پزشکی
شیوع ویروس کرونا باعث شد تا استفاده از خدمات دیجیتال به امری ضروری در زندگی روزمره افراد تبدیل شود. در این شرایط بیمارستان‌ها و مراکز درمانی به محلی برای شیوع بیشتر در این بیماری تبدیل شدند. استارتاپ دکترسی برای رفع این نیاز رونمایی شده است.
بهترین روش شستشوی صورت بدون آسیب به آن در آلودگی هوا و کرونا
بهترین روش شستشوی صورت برای این روزها را بدون آسیب زدن به پوست به شما آموزش خواهیم داد.
وکیل ملکی در تهران به چه صورت عمل می کند؟
بدون اغراق گفت ملک در کشور ما ارزشمندترین دارایی هر فرد است. به تبع ملک، دعاوی ملکی نیز از اهمیت بسازایی برخوردار هستند. وکیل ملکی تهران شما را در تنظیم قراردادهای ملکی، پرونده‌های حقوقی و کیفری ملکی راهنمایی می‌کند.
پلیمر بوشهر از تغییرات مهم خود در پنبه‌ریز خبر می‌دهد
مجموعه پنبه‌ریز یکی از زیرمجموعه‌های شرکت پلیمر بوشهر از تغییرات مهمی در سازمان خود خبر داد.
از صفر تا صد تولید قهوه در ایران
مولتی‌‌کافه تنها تولیدکننده قهوه در کشور
پنج قابلیتی که هندزفری Huawei FreeBuds 3i را متمایز می‌کند
هوآوی به‌تازگی از آخرین هندزفری کاملا بی‌سیم خود رونمایی کرده و اسم Huawei FreeBuds 3i را روی این محصول اقتصادی خود گذاشته است. قابلیت حذف نویز فعال محیط این هدفون کیفیتی مثال‌زدنی دارد.
انتشار محتوا: اخبار رسمی