Performancing Metrics

اخبار شرکتی | اتاق خبر
ADS
پربازدید

اخبار شرکتی

معرفی 10 تا از بهترین مرکز فیشیال در تهران
پوست افراد ممکن است به خاطر دلایل زیادی مانند کدری، بسته شدن منافذ و جوش‌های سر سیاه، مشکلاتی را تجربه کند. با پاکسازی مناسب و استفاده از روش‌های درست، می‌توان بهبود و جوانی پوست صورت را تحقق بخشید.
اهمیت عمده‌فروشی در رشد اقتصاد کشور
شاید اندکی غیر قابل باور به نظر آید، اما یکی از حقیقت هایی که در مورد رشد و توسعه اقتصاد وجود دارد، توجه کردن و پروبال دادن به عمده فروشی است. عمده فروشی، یکی از اهرم های توسعه اقتصاد در کشورهاست. ما، در این مقاله می خواهیم در مورد عمده فروشی و تاثیر آن صحبت کنیم.
بیوگرافی مازیار زند
مازیار زند
عضوانجمن صنفی طراحان گرافیک ایران -از سال ۱۳۸۲ چاپ اثر و دریافت درجه نقره‌ای کتاب سالانه طراحی پوستر انتشارات گرافیس ۲۰۰۷- نیویورک
برترین مزایای راه اندازی باشگاه مشتریان
باشگاه مشتریان نرم افزار حرفه ای در جهت وفادارسازی مشتریان و افزایش فروش است. در این مقاله مزیت های استفاده از نرم افزار باشگاه مشتریان برای کسب و کارها را به صورت تخصصی برشمردیم و راهکارهایی برای افزایش فروش و وفادارسازی مشتریان بیان کردیم.
بزرگترین فروشگاه‌های اینترنتی حوزه تکنولوژی در ایران
پس از ظهور فروشگاه‌های اینترنتی امروزه کمتر کسی وسایل دیجیتال را به صورت حضوری تهیه می‌کند. این روزها که خرید آنلاین انواع وسایل دیجیتالی به اوج خود رسیده است؛ اغلب خریداران به دنبال فروشگاه‌های اینترنتی می‌گردند. در این مقاله درباره مزایا و معایب خرید از فروشگاه‌های اینترنتی صحبت کنیم.
اصول طراحی دفتر کار لاکچری و مدرن
خلق دکوراسیون دفتر اداری لاکچری مدرن آرزوی هر مدیری است. اما در این بین تنها تعداد محدودی موفق به ایجاد این دکوراسیون اداری می شوند، آن هایی که با اصول طراحی دفتر کار لاکچری آشنا هستند.
بهترین پارکت لمینت های ایرانی
پوشش کف تأثیر چشمگیری در نمای داخلی و دکوراسیون دارد، اما بهترین ایده برای کف‌سازی چیست؟ کف‌پوش لمینت پوششی بادوام مانند چوب سخت واقعی اما با هزینه ای به مراتب کمتر است و در سبک های مختلف با رنگ و طرح های مشابه چوب بلوط، گردو، افرا و غیره هست.
چگونه شرکت کیان برنا به پیشتاز صنعت قطعات بتونی پیش‌ساخته در ایران تبدیل شد
با استقبال معماران، کارفرمایان و سازندگان مختلف ایران از قطعات بتونی پیش‌ساخته در ایران و رشد فروش اینگونه محصولات در صنایع ساختمانی و پروژه‌های صنعتی مختلف، نقش شرکت‌های تولیدی اینگونه قطعات در افزایش سطح تولید و کیفیت در راستای برآورده کردن نیازهای بازار بسیار مورد توجه قرار گرفته است.
مراحل خرید بلیط تخفیف دار تفریحات دبی از سایت دبی دیسکانت
خرید بلیط تفریحات دبی از سایت دبی دیسکانت
دبی دیسکانت به شما کمک می کند تا ضمن برآورد و برنامه ریزی درست هزینه های سفر خود به دبی، اقدام به خرید بلیط تخفیف دار تفریحات دبی نمایند. نحوه خرید بلیط تخفیف دار تفریحات دبی از سایت دبی دیسکانت آگاهی و اطلاعات کامل در مورد تفریحات, اجاره خودرو و سفر به شهر زیبای دبی.
سایت تخصصی شرکتهای حمل و نقل بین المللی
سایت تخصصی شرکتهای حمل و نقل بین المللی در ایران و دنیا
معرفی برترین و سایت های حمل و نقل بین المللی در ایران و جهان. با شناخت این سایت ها می توانید بهترین انتخاب را برای حمل بارهای خود داشته باشید
انتشار محتوا: اخبار رسمی