بازداشت مالک خودروی حامل عامل حمله انتحاری به مسجد امام صادق (ع) | اتاق خبر
کد خبر: 117413
تاریخ انتشار: 7 تیر 1394 - 08:00
اتاق نیوز - وزارت کشور کویت با صدور بیانیه‌ای از بازداشت مالک خودروی حامل عامل حمله انتحاری به مسجد امام جعفر صادق (ع) کویت خبر داد....
اتاق نیوز - وزارت کشور کویت با صدور بیانیه‌ای از بازداشت مالک خودروی حامل عامل حمله انتحاری به مسجد امام جعفر صادق (ع) کویت خبر داد.
به گزارش اتاق نیوز به نقل از المیادین، وزارت کشور کویت در بیانیه ای اعلام کرد که نیروهای امنیتی این کشور مالک خودروی حامل عامل حمله انتحاری به مسجد امام جعفر صادق (ع) کویت را بازداشت کرده اند. در بیانیه وزارت کشور کویت آمده است: هم اکنون مالک خودرویی که در این انفجار از آن استفاده شده بود تحت بازجویی قرار دارد و تحقیقات برای شناسایی راننده این خودرو نیز آغاز شده است. گفتنی است، یک منبع امنیتی در کویت امروز اعلام کرد که نیروهای این کشور چند مظنون به دست داشتن در انفجار تروریستی روز گذشته در مسجد امام صادق (ع) را بازداشت کرده اند. این منبع اظهار داشت که تحقیقات از این افراد آغاز شده است. بنا بر اعلام وزارت کشور کویت، انفجار روز گذشته در مسجد امام صادق (ع) ۲۷ کشته و ۲۲۲ زخمی بر جا گذاشته است. گروه تروریستی داعش مسئولیت این انفجار را برعهده گرفته است.
کلید واژه ها :
مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید