آمریکا سامانه پیشرفته نظامی به اسرائیل می‌دهد | اتاق خبر
کد خبر: 124076
تاریخ انتشار: 30 تیر 1394 - 17:32
اتاق نیوز - رسانه های وابسته به رژیم صهیونیستی از دیدار امروز «اشتون کارتر» وزیر دفاع آمریکا با «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر رژیم صهیونیستی برای گفتگو درباره برجام ...
اتاق نیوز - رسانه های وابسته به رژیم صهیونیستی از دیدار امروز «اشتون کارتر» وزیر دفاع آمریکا با «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر رژیم صهیونیستی برای گفتگو درباره برجام خبر دادند.
به گزارش اتاق نیوز به نقل از مهر، رسانه های وابسته به رژیم صهیونیستی وزیر دفاع آمریکا در ادامه سفر خود به سرزمین های اشغالی با نتانیاهو در بیت المقدس دیدار و برای اطمینان دادن به رژیم صهیونیستی در مورد نگرانی از توافق هسته ای ایران گفتگو کرد. به گزارش خبرگزاری صهیونیستی اسرائیل اینترنشنال، وی در کنفرانس خبری خود که پس از دیدار ۲ ساعته با نتانیاهو انجام شد، اعلام کرد که آمریکا متعهد به دفاع از رژیم صهیونیستی بوده و سامانه‌های نظامی پیشرفته ای را به این رژیم ارائه خواهد نمود. کارتر دیروز نیز در یک کنفرانس خبری تأکید کرده بود: ما همچنان متعهد به تقویت قدرت نظامی اسرائیل با هدف توانمندسازی آن به دفاع مستقل در برابر دشمنانش هستیم. کارتر پس از این سفر قرار است به عربستان سعودی و اردن نیز سفر کند.
کلید واژه ها :
مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید