مارادونا پست پيشنهادي ملكه اليزابت را پذيرفت | اتاق خبر
کد خبر: 154979
تاریخ انتشار: 22 مهر 1394 - 18:00
ديگو مارادونا پذيرفت تا رييس بنياد مردم نهادي شود كه ملكه اليزابت به او پيشنهادش را داد....
ديگو مارادونا پذيرفت تا رييس بنياد مردم نهادي شود كه ملكه اليزابت به او پيشنهادش را داد.

مارادونا کاپیتان پیشین تیم ملی آرژانتین پذيرفت تا به عنوان رييس بخش آمريكاي لاتين ان‌جي‌اويي كار كند كه براي استعداد‌های كودكان سراسر جهان كار مي‌كند.

اين پست از سوي ملكه اليزابت به اسطوره آرژانتيني‌ها پيشنهاد شد و مارادونا در پيامي ويدئويي در اين باره گفت: من ديگو آماراندو مارادونا هستم. مي‌خواهم به ملكه اداي احترام كنم، و به پارلمان انگليس و به شما اطلاع دهم كه من با كمال ميل اين موقعيت را كه به من داده‌اي مي پذيرم تا براي بنيادي در آمريكاي لاتين كار كنم.

اين بازيكن جهاني افزود كه از كودكان آمريكاي لاتين مي‌تواند به خوبي حمايت كند و از ملكه و پارلمان براي اعتمادي كه به وي كرده‌اند، تشكر كرد.

اين ويدئو با عنوان «تشكر از ملكه بريتانيا براي فرصتي كه داده» منتشر شده و در پارلمان بريتانبا نيز به نمايش درآمد.

در ادامه پيام آمده: من خواهان بهترين ها براي كودكان هستم. ما مي‌خواهيم لبخند به لب كودكان بياوريم و اين براي ما در حكم يك جايزه است. هيچ فسادي در اين كار رخنه نمي‌كند و من مي‌توانم اين را به شما اطمينان دهم. اين آرژانتيني ۵۵ ساله با اين جمله قصد داشت تا به فساد در رياست فيفا اشاره داشته باشد.

اين پيام به زبان اسپانيايي، ايتاليايي و انگليسي منتشر شد و وي گفت اين امكان به او كمك مي‌كند تا براي نسل آينده، جامعه و امكان زندگي بهتري بسازد.

اين بنياد براي كودكان سراسر جهان كار مي‌كند و با حمايت چندين كشور، بريتانيا و فيفا برپا شده است.

مارادونا در سال ۱۹۸۶ با گلي كه به دست خدا مشهور شد، باعث حذف انگليس از جام جهانی شد.

منبع: مهر

کلید واژه ها :
مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید