قدرت علمی ایران آمریکا را به هراس انداخته است | اتاق خبر
کد خبر: 301608
تاریخ انتشار: 21 آذر 1394 - 10:17
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: امروز آمریکا از قدرت علمی ایران به هراس افتاده است.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از خبرگزاری فارس، بیژن نوباوه عصر امروز در یادواره شهدای منطقه حسین‌آباد این شهرستان با گرامیداشت یاد شهدا اظهار کرد: خداوند در قرآن می‌فرماید «گمان نکیند آنها که در راه خدا کشته شدند، مرده‌اند، بلکه زنده هستند و نزد ما روزی می‌خورند».

وی با بیان اینکه ایران اسلامی مزین به نام شهدا است، افزود: تمام مردگان در عالم برزخ زنده هستند اما شهید با دیگران تفاوت دارد زیرا شهید زنده است و در امور دنیایی ما نقش دارد.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: اگر رزمندگان ما در مقابل رتوریست‌ها برای حرم ائمه (ع) ایستادگی می‌کنند تردیدی نیست که شهدای ما در کنار آنها هستند.

وی با تصریح بر اینکه ملت 80 میلیونی ایران مدیون شهدا است، گفت: سختی مرگ برای تمام افراد حتی انبیا وجود دارد اما برای شهدا وجود ندارد زیرا شهید دارای مقام والایی است.

نوباوه برگزاری یادواره شهدا را مهم خواند و تصریح کرد: بزرگداشت شهدا برای ما است تا زنده بمانیم.

وی با اشاره به اینکه اگر از دین خارج شویم بزرگ‌ترین خیانت را به شهدا می‌کنیم، گفت: بدون تردید امروز ایران اسلامی پس از یک‌هزار و 400 سال بر تارک تاریخ می‌درخشد.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی خاستگاه داعش را بنی‌امیه عنوان کرد و افزود: کسانی که بر فرق امام علی (ع) ضربه وارد کردند پیشانی آنها از عبادت پینه بسته بود.

وی گفت: ابن ملجم مرادی دارای انحراف اعتقادی و سیاسی بود و امروز این انحراف در داعش وجود دارد.

نوباوه جمهوری اسلامی ایران را منادی دین در دنیا خواند و خاطرنشان کرد: اگر آمریکا می‌توانست، تردیدی نبود که بر ما رحم نمی‌کرد اما آمریکا می‌داند اگر کوچک‌ترین خطایی کند ضربه‌های سنگینی می‌خورد.

وی جنگ استکبار با ایران را جنگ غنی‌سازی اوارنیوم دانست و تصریح کرد: ایران اکنون به جایی رسیده که بر لبه دانش دنیا حرکت می‌کند و آمریکا از این پیشرفت ایران به هراس افتاده است.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه آمریکا از قدرت علمی ایران وحشت دارد، متذکر شد: هشت سال رژیم بعثی عراق با همراهی 96 کشور با ایران اسلامی جنگید و اکنون اثری از صدام باقی نمانده است.

نظرات
ADS
ADS
پربازدید