وقتی رامسفلد بازی مخصوص وینستون چرچیل را در آی‌فون می‌سازد | اتاق خبر
کد خبر: 312052
تاریخ انتشار: 6 بهمن 1394 - 07:33
دونالد رامسفلد، وزیر دفاع سابق آمریکا اقدام به ساخت یک بازی برای تلفن‌های همراه هوشمند اپل یعنی سری آی‌فون کرده که این بازی بر پایه بازی کارتی ویژه‌ای است که نخست‌وزیر انگلستان، وینستون چرچیل به آن علاقه زیادی داشته است.

اتاق خبر - چه از رامسفلد خوشتان بیاید و چه از او متنفر باشید، باید قبول کنید که او تقریبا در همه کارها و تجارت‌ها، نقشی مهم ایفا می‌کند. همان‌طور که اشاره شد نیز به‌تازگی او در ساخت یک بازی کامپیوتری برای پلتفرم‌های اجراکننده سیستم عامل iOS اقدام کرده است. وی با تیمی از برنامه نویسان همکاری داشته که حاصل آن ساخت بازی سولیتر چرچیل بوده است.

این بازی ازاین‌جهت مشهور است که گفته می‌شود وینستون چرچیل، نخست‌وزیر سابق انگلستان، برای بهبود تمرکز ذهنی خود و اتخاذ استراتژی‌های بهتر به انجام آن می‌پرداخته است. این بازی به نحوی طراحی شده که بدنه اصلی بازی به‌صورت رایگان عرضه می‌شود ولی برای خریداری کردن امکانات اضافه‌ای مانند راهنمایی‌ها، باید پول پرداخت کنید. به‌این‌ترتیب، مدیر طراحی این بازی که رامسفلد نام دارد، درباره این موضوع توضیح می‌دهد: «دلیل این امر ساده است، در زندگی واقعی دکمه آندو (Undo به معنی از بین بردن اثر آخرین حرکت)، به‌ندرت یافت می‌شود.»

این بازی به‌صورت رسمی یک نوع از فال کارت است که عملا سخت‌تر از فال‌های هفت ردیفه عادی نیست ولی به علت طولانی‌تر بودن آن از مدل عادی این فال، نیاز به تفکری بلندمدت دارد و به همین دلیل نیز به ساختاربندی ذهن کمک شایانی می‌کند. این بازی به نحوی طراحی شده است که یک تصمیم عجولانه و اشتباه از سوی شما ممکن است بازی را ساعت‌های بعد با مشکل روبرو سازد. حال سوالی که بسیاری از منابع خبری مطرح کرده‌اند این است: نسخه اندروید این بازی چه زمانی عرضه می‌شود؟

منبع: آی تی رسان

نظرات
ADS
ADS
پربازدید