خرید پاتو ریسک نیست | اتاق خبر
کد خبر: 313548
تاریخ انتشار: 11 بهمن 1394 - 10:26
هیدینک:
سرمربی هلندی تیم فوتبال چلسی انگلستان می گوید، خرید الکساندر پاتو ریسک نیست و این بازیکن می تواند قابلیت‌های بالای خود را نشان دهد.

سرمربی هلندی تیم فوتبال چلسی انگلستان می گوید، خرید الکساندر پاتو ریسک نیست و این بازیکن می تواند قابلیت‌های بالای خود را نشان دهد.

به گزارش اتاق خبر و به نقل از میرور، گاس هیدینگ، سرمربی موقت آبی‌های لندن در کنفرانس روز جمعه خود در کوبهام حضور یافت و به سوالات خبرنگاران پاسخ داد. گاس هیدینگ پس از اشاره به مصدومیت لوییک رمی از ناحیه ساق پا و در دسترس نبودن او در دیدار مقابل میلتون کینز، در خصوص دو خرید تیمش در روزهای پایانی نقل و انتقالات صحبت کرد.

او درباره حضور پاتو در این تیم گفت: از حضور پاتو در تیمم خوشحالم و امیدوارم او بتواند ارزش‌های خودش را نشان دهد. جذب پاتو ریسک نیست. انتقال قرضی او باعث می شود که نمایش خوبی از خود ارائه دهد. ما تمام حمایت خود را از او انجام می دهیم. انتقال قرضی افراد از این جهت خوب است تا ببینید که پس از گذشت چند ماه، آن‌ها از بودن در باشگاه تا چه میزان خوشحال هستند و همچنین باشگاه چقدر از حضور این بازیکنان رضایت دارد. ما به او زمان خواهیم داد و از او در لیگ استفاده خواهیم کرد.

هیدینک با تمجید از پاتو ادامه داد: پاتو نمونه یک مهاجم گلزنی است که این موضوع را در میلان به خوبی نشان داده است. وقتی که او جوان بود، نمونه خوبی به عنوان یک بازیکن خوش استیل بود و پس از آن چند سالی به میلان رفت اما او پس از آن گام بزرگی در اروپا برنداشت و دوباره به برزیل بازگشت و هم اکنون او فکر می‌کند که شانس دیگری برای برداشتن گامی در رقابت‌های اروپایی دارد که گام شجاعانه‌ای برای اوست و ما به او کمک خواهیم کرد تا آمادگی خود را به دست آورد و ببینیم که او می تواند چه چیزی برای این باشگاه به ارمغان آورد.

او در پایان گفت: همانطور که از قبل گفته‌ایم، هدفمان حضور بین چهار تیم پایانی در جام حذفی است و می خواهیم به درخشش خود در این جام ادامه دهیم و دوست داریم خاطرات خوب خود در گذشته را، در این جام تکرار کنیم.

منبع: ایسنا

نظرات
ADS
ADS
پربازدید