مهتاب نصیرپور:سینماگران ما نگرانند نه سیاه نما | اتاق خبر
کد خبر: 316217
تاریخ انتشار: 21 بهمن 1394 - 11:15

به گزارش اتاق خبر، مهتاب نصیرپور بازیگر با سابقه سینما تئاتر و تلویزیون  در خصوص فضای آثار سینما در سال های اخیر گفت: عده ای لفظ سیاه نما را بکار می برند ولی من مخالفم. آنچه بر پرده نمودار می شود حاصل دل نگرانی و دلمشغولی بخشی از جامعه بعنوان هنرمندان است که به دلیل حساسیتی که به معضلات جامعه دارند می توانند آنهارا منعکس کنند. 

وی افزود: حتی رییس جمهور هم واکنش نشان داده که «نمی دانم چه نیرویی جریان داردکه  مانع امیدواری و شادی مردم می شود». از نظر من امید و شادی از جامعه به سینماگر منتقل می شود. 
 
وی با بیان این مطلب،در خصوص آثار جشنواره امسال عنوان کرد: من تفاوت زیادی در مضامین فیلم های سال گذشته و امسال ندیدم. اما امسال چند فیلم در جشنواره هستند که می توان راجع به آنها بحث و گفتگو کرد و این خیلی خوب است. فیلم هایی مثل «لانتوری»،«ایستاده در غبار» و «نیمه شب اتفاق افتاد» و ... قابل بحث هستند. اما از نظر من این سه اثر بهتر از آثار دیگر بودند.  

این بازیگر در خصوص افزایش بازیگران تئاتر در سینما گفت: خیلی از بازیگران از تئاتر شروع می کنند و بعد در مدیوم بزرگتری مثل سینما و تلویزیون دیده می شوند. من از این اتفاق خوشحالم و برای این بازیگران آرزو دارم که رو به جلو حرکت کنند و همواره بر غنای کار خود بیافزایند. 

نصیر پور در خصوص دلیل حضور در «سینما نیمکت» بیان کرد: ایده و فیلمنامه جالب و نو بود و همین دو ویژگی مرا ترغیب به پذیرفتن نقش کرد.  

بازیگر سینما با اشاره به فضای با نشاط جشنواره امسال گفت: در جشنواره فجر ۳۴ استقبال از فیلمها و سینما خیلی خوب بوده است. من جوانان علاقمند زیادی را دیدم که به تماشای فیلم ها می آیند و این استقبال پرشور و حرارت است.

منبع:باشگاه خبرنگاران جوان

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید