مدیریت جهادی راهکار معضلات اقتصادی کشور است | اتاق خبر
کد خبر: 318056
تاریخ انتشار: 27 بهمن 1394 - 09:45
ناظمی اردکانی در نشست خبری:
کاندیدای دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به مقتضیات کشور مدیریت راهبردی و حل معضلات اقتصادی با مدیریت جهادی امکان پذیر است.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از مهر، محمد ناظمی اردکانی کاندیدای دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در نشست خبری عصر امروز با اشاره به اینکه بزرگترین معضل جامعه، اقتصاد است گفت: این مشکل ما را به میز مذاکره کشاند و موجب شد مذاکرات را ادامه دهیم.

وی افزود: معضلاتی که مشکلات اقتصادی در کشور بوجود آورده است دو عامل رکود و بیکاری بوده و به اقتضای کشورمان برای انجام مدیریت راهبردی در اقتصاد باید از شیوه مدیریت جهانی استفاده کنیم که می تواند با جهاد اقتصادی و اقتصاد مقاومتی بدون نگاه به بیرون ما را نجات دهد.

ناظمی اردکانی ادامه داد: رمز موفقیت ما در همدلی و همزبانی است اما آنچه مسلم است دولت باید برای تامین همدلی و همزبانی اقدامات خود را شفاف کرده و اعتماد مجلس و آحاد مردم را جلب کند.

وکیل پور: مطالبات واقعی جوانان ازدواج، اشتغال و مسکن است

همچنین در این نشست مهدی وکیل پور کاندیدای یگر ائتلاف اصولگرایان در انتخابات مجلس شورای اسلامی گفت: در انتخابات گذشته جریانات خاصی مطالبات جعلی را در کشور مطرح کرده و با سوءاستفاده، این مطالبات را نمایندگی می کردند اما امروز جوانان مشرف شد و مطالبات آنها به طور روشن ازدواج، اشتغال و مسکن است.

وی با اشاره به اینکه این مسائل جزو مطالبات حقیقی جوانان است، افزود: مردم بدنبال انتخابی هستند که بدنبال آن نیازهای حقیقی جوانان برطرف شود. در این بین حضور چهره های جوان در ائتلاف اصولگرایان پیامی برای تحقق اهداف نظام جمهوری اسلامی ایران و مطالبات حقیقی جوانان دارد.

این کاندیدای ائتلاف اصولگرایان در انتخابات مجلس با اشاره به اینکه دولت باید آمارهای شفافی در حوزه اقتصاد اعلام کند گفت: مجلس آینده باید این مسئله را از دولت مطالبه کند تا دولت در حوزه اقتصاد نسبت به مردم پاسخگو باشد.

وی افزود: نباید برخی مسائل محرمانه باشد. مردم انتظار دارند که مجلس، دولت را به پاسخگویی ملزم کند.
وکیل پور با بیان اینکه اشتغال دغدغه اصلی جوانان است خاطرنشان کرد: شوراهای عالی کشور از جمله شورای عالی اشتغال حال و روز اساسی و خوشی ندارند.

این کاندیدای ائتلاف اصولگرایان در انتخابات مجلس گفت: می توانستیم حجم نقدینگی بالای موجود در کشور را در اختیار جوانان کارآفرین قرار دهیم تا با سرمایه اندک در اختیار تولید به راه بیاندازند اما چنین اقدامی صورت نگرفت.

وی تصریح کرد: مجلس آینده باید بر مصوبات شورای عالی اقتصاد نظارت داشته باشد.

این کاندیدای ائتلاف اصولگرایان در انتخابات مجلس خاطرنشان کرد: بلاتکلیفی مسکن مهر و امحاء خرما و سیب زمینی توسط دولت آن هم با وجود محرمان و مستضعفین در کشور باید مورد پاسخگویی قرار گیرد.

نظرات
ADS
ADS
پربازدید