دومین روز از جشن نیکوکاری با شعار «بهار همدلی، شکوه مهربانی» آغاز شد | اتاق خبر
کد خبر: 323157
تاریخ انتشار: 14 اسفند 1394 - 09:22
دومین روز از جشن نیکوکاری با شعار بهار همدلی، شکوه مهربانی در ۱۵ هزار پایگاه کمیته امدادآغاز شد.

اتاق خبر: دومین روز از جشن نیکوکاری با شعار «بهار همدلی، شکوه مهربانی» در 15 هزار پایگاه کمیته امداد با هدف جمع‌آوری کمک‌های مردمی در آستانه سال نو برای نیازمندان و مددجویان آغاز شد.

بنا بر این گزارش به نقل از فارس؛ مصطفی خاکسار قهرودی معاون امور مشارکت‌های مردمی کمیته امداد امام خمینی (ره) با اشاره به اینکه این جشن طی 3 روز برگزار می‌شود، افزود: روز گذشته نخستین روز از جشن در 80 هزار مدرسه سطح کشور برگزار شد ضمن اینکه این جشن امروز و فردا نیز ادامه پیدا می‌کند.

خاکساری قهرودی تصریح کرد: فردا نیز (14 اسفند) جشن نیکوکاری در پایگاه‌های نماز جمعه و مسیرهای راهپیمایی برگزار خواهد شد و طبق برنامه‌ریزی صورت گرفته، کمک‌های جمع‌آوری شده در سطح مدارس و پایگاه‌های کمیته امداد و بسیج و همچنین مراکز نیکوکاری قبل از پایان سال در اختیار نیازمندان و محرومان قرار می‌گیرد.

وی اضافه کرد: طبق توافق صورت گرفته با وزارت آموزش و پرورش، کمک‌های جمع‌آوری شده در سطح 80 هزار مدرسه در کشور توسط انجمن اولیاء و مربیان در بین دانش‌آموزان نیازمند شناسایی شده قرار می‌گیرد.

جشن نیکوکاری در سطح شهر تهران نیز در پایگاه‌های کمیته امداد دایر خواهد بود ضمن اینکه پایگاه اصلی کمیته امداد از جمله باغ موزه قصر، پارک دانشجو و میدان شهرری آمادگی جمع‌آوری کمک‌های مردمی را دارند.

براساس این گزارش، خیرین و نیکوکاران می‌توانند به صورت غیر حضوری و از طریق شماره #8877* (تلفن‌های همراه) وجه نقد خود را در اختیار کمیته امداد قرار دهند.

94109

نظرات
ADS
ADS
پربازدید