برگزاری کلاس های آموزشی مین و مواد منفجر نشده | اتاق خبر
کد خبر: 328214
تاریخ انتشار: 9 فروردین 1395 - 06:43
معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر خوزستان از برگزاری برگزاری کلاس های آموزشی و توزیع بروشورهای اطلاع رسانی در خصوص خطرات مین و مواد منفجرنشده دوران جنگ تحمیلی در استان خبر داد.

به گزارش اتاق خبر به نقل از مهر صادق سلامت با تبریک ایام نوروز باستانی و تقدیر از تلاش های امدادگران و نجاتگران این جمعیت در اجرای طرح نوروزی امداد و نجات اظهار كرد: با توجه به آلودگی برخی از مناطق عملیاتی دفاع مقدس به مین و مواد منفجر نشده از زمان جنگ، بروشورهایی در خصوص خطرات مین و مواد منفجرنشده بین زائران سرزمین های نور و مسافران نوروزی توزیع شد.

وی با تقدیر از همکاری اداره کل بهزیستی استان خوزستان در اجرای برنامه های پیشگیرانه در این زمینه افزود: علاوه بر توزیع بروشورهای اطلاع رسانی، مربیان هلال احمر خوزستان با برگزاری کلاس های مفید و مختصر نسبت به آگاه سازی کاروان های راهیان نور درباره خطرات مین و مواد منفجر نشده اقدام کردند.

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر خوزستان تصریح کرد: این برنامه های آموزشی با هماهنگی کمیته بین المللی صلیب سرخ و با هدف آگاه سازی و آشنایی هرچه بیشتر اقشار مختلف مردم به ویژه مسافران ونورزی و کاروان های راهیان نور با خطرات مواد منفجرنشده جنگی و همچنين جلوگیری از ايجاد فجایع جبران ناپذير در حال برگزاری است.

94105

مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید