تحقق اقتصاد مقاومتي نيازمند فكر و ابزار است | اتاق خبر
کد خبر: 339019
تاریخ انتشار: 13 اردیبهشت 1395 - 21:53
مديركل سياسي استانداري آذربايجان شرقي:
مديركل سياسي و انتخابات استانداري آذربايجان شرقي تاكيد كرد: براي رسيدن به اقتصاد مقاومتي بايد در جهت توسعه همه جانبه كشور گام برداريم.

اتاق خبر - رضا استاد رحيمي روز دوشنبه در جلسه شوراي اداري ميانه با بيان اينكه توسعه كشور تنها با همياري و همكاري همه اجزاي جامعه ميسر است، افزود: اميدواريم در سال جاري بتوانيم به اجرايي شدن تاكيد رهبر معظم انقلاب در راستاي 'اقتصاد مقاومتي اقدام و عمل' كمك كنيم.

وي اظهار كرد: براي رسيدن به اقتصاد مقاومتي نه تنها بايد از لحاظ فكري و ذهني بلكه بايد از لحاظ ابزاري هم توانمند باشيم.
استاد رحيمي با بيان ضرورت بين المللي شدن توسعه ايران در همه حوزه ها افزود: در راستاي توسعه كشور،مسئولان و مديران اجرايي بايد با پيروي از خط و مشي نظام و با حفظ سلامت اداري و دوري از هرگونه فساد، در جامعه الگو باشند.
وي با بيان اينكه امنيت جزئي از توسعه يافتگي است و ايران در عرصه امنيت زبانزد دنياست، خاطرنشان كرد: برگزاري انتخاباتي سالم و به دور از هر گونه شائبه نشانگر ثبات و امنيت در كشور است.
استاد رحيمي اظهار كرد: در بحث انتخابات نيز بايد به سمت بين المللي شدن برويم و اين بدان معناست كه نماينده بايد بين المللي فكر كند و مردم نيز بايد به برنامه و حزب راي دهند كه خوشبختانه در انتخابات امسال اين گونه شد و منطق جمهوريت و راي مردم به منصه ظهور رسيد.
وي با بيان اينكه حق مردم بر تعيين سرنوشت خويش يكي از موفقيت هاي نظام به شمار مي رود، افزود: بايد در حفظ سرمايه اجتماعي 'اعتماد مردم به نظام و متقابل' بكوشيم كه اين امر به مديران اجرايي بستگي دارد.
مديركل سياسي و انتخابات استانداري آذربايجان شرقي اعتماد مردم به نظام و به صحنه آمدن آنها را سبب بيمه نظام و تمرين مردمسالاري دانست و گفت: اين همه احساس مسئوليت در راستاي قوام بخشيدن و حفظ و پايداري نظام است.
فرماندار شهرستان ميانه نيز در اين جلسه با بيان شرح وظايف نمايندگان به رعايت كامل احترام و تعامل با نمايندگان از سوي ادارات شهرستان تاكيد كرد و گفت: نحوه تعامل ادارات با نمايندگان و بالعكس فقط از كانال فرمانداري خواهد بود.
حميد شكري با بيان اينكه اعضاي شوراي اداري از بخش ها و خود شهرستان است كه اين امر امتياز و افتخاري بزرگ براي شهرستان به شمار مي رود، افزود: شوراي اداري حاضر، شورايي منسجم، كارآمد با افرادي تلاشگر و دلسوز مي باشد كه به صورت هماهنگ با مجموعه مديريت عالي شهرستان در ارتباط مي باشند.
وي اضافه كرد: شوراي اداري شهرستان با يكدلي و در اسرع وقت در راستاي سياست هاي ابلاغي از سوي دولت تدبير و اميد در شهرستان گام برداشته و در سال جاري نيز در جهت اين سياست ها و تحقق منويات رهبري وارد ميدان اقدام و عمل خواهند شد.
در اين جلسه تغيير هم زمان سه بخشدار شهرستان ميانه و معارفه بخشدار جديد كاغذكنان طي حكمي از سوي وزير كشور انجام شد.
مجيد حاتمي بخشدار اسبق كاغذكنان به سمت بخشدار كندوان، رسول يعقوبي بخشدار سابق كندوان به سمت بخشدار تركمانچاي، بهنام آقامحمدي بخشدار سابق تركمانچاي به سمت بخشدار مركزي و ابوالفضل آذري به عنوان بخشدار جديد بخش كاغذكنان منصوب شدند.

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید