Performancing Metrics

پرویز فلاحی پور: نقشم در سری دوم شهرزاد پررنگ تر خواهد بود! | اتاق خبر
کد خبر: 342104
تاریخ انتشار: 24 اردیبهشت 1395 - 16:22
فلاحی پور: به ایفای نقش خود در سریال "شهرزاد" ادامه خواهم داد که این کاراکتر احتمالا در سری دوم نقش پررنگ تری را ایفا خواهد کرد.

به گزارش اتاق خبر، پرویز فلاحی پور در خصوص چگونگی ادامه حضور خود در سری دوم سریال "شهرزاد" اظهار داشت: به ایفای نقش خود در این سریال ادامه خواهم داد که به مراتب هم کاراکتر "نصرت" از تاثیرگذاری و اهمیت بیشتری برخوردار خواهد بود، احتمالا در سری دوم نقش پررنگ تری را ایفا خواهد کرد.

 
بازیگر سریال "شب دهم" در رابطه با حضور خود در مجموعه تلویزیونی "آرام میگیریم" که سریالی پربازیگر هم به شمار می رود، گفت: با خواندن کلی فیلمنامه متوجه شدم که قصه روانی دارد یک زندگی اجتماعی خانوادگی را مقابل دوربین می برد، تصویر برداری این مجموعه آغاز شده است که تا حدودی هم فیلمنامه عوض شده اما از ادامه فیلمبرداری این سریال اطلاعی ندارم.
 
وی در خصوص وجود احتمال تداخل فیلمبرداری مجموعه "شهرزاد" با "آرام میگیریم" عنوان کرد: از آن جا که در سریال "شهرزاد" وارد جریان قصه شده ام و این کارکتر ملزم ادامه حضور در این مجموعه می باشد مسلما باید به ادامه همکاری با "شهرزاد" بپردازم.
 
این بازیگر از حضور خود در مجموعه "قاعده بازی" به کارگردانی محمدرضا آهنج هم خبر داد و گفت: برای ایفای یک کاراکتر در این مجموعه نمایشی هم انتخاب شده ام اما هنوز تصویربرداری این سریال آغاز نشده است.
 
بازیگر مجموعه "روشنتر از خاموشی" در ادامه از اجرای نمایشی با عنوان "رازمهر راز سپهر" خبر داد و خاطر نشان ساخت: این نمایش که برداشتی آزاد از داستان رستم و سهراب است قرار است که از 24 این ماه در  سالن اصلی تئاتر شهر روی صحنه می رود.
منبع:برنا
کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید