دیدار برابر رئال مهم‌ترین بازی عمر من است | اتاق خبر
کد خبر: 344235
تاریخ انتشار: 31 اردیبهشت 1395 - 10:39
تورس:
ستاره اتلتیکو مادرید به دعوت نشدن خود به تیم ملی اسپانیا واکنش نشان داد. او بازی برابر رئال را مهم‌ترین بازی عمر خود دانست.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، ویسنته دل بوسکه سرمربی تیم ملی فوتبال اسپانیا فهرست نفرات دعوت شده برای حضور در یورو 2016 را اعلام کرد و فرناندو تورس با وجود بازیهای درخشانی که در اتلتیکو مادرید به نمایش گذاشت در بین نفرات دعوت شده نیست.

مهاجم اتلتیکو مادرید در پاسخ به این سوال که چرا دل بوسکه او را دعوت نکرد، گفت: اصلا از تصمیم دل بوسکه شوکه نشدم. من دو سال است که از شرایط بازی برای تیم ملی دور شده‌ام. دیگر همه تمرکز خود را روی اتلتیکو مادرید گذاشته‌ام و تنها به دنبال کسب موفقیت با این تیم هستم. به خوبی می‌دانم که شانس من برای بازگشت به تیم ملی بسیار کم است و این کاملا طبیعی است.

او ادامه داد: بعد از اعلام فهرست کسی با من تماس نگرفت و این موضوع برای من اهمیتی ندارد. به عنوان یک هوادار، تیم ملی اسپانیا را تشویق می‌کنم و امیدوارم که آنها جام قهرمانی را بالای سر ببرند. من خاطرات بسیار خوبی از تیم ملی داریم و در تاریخی‌ترین لحظات برای لاروخا به میدان رفته‌ام و به این افتخار می‌کنم.

تورس در ادامه سخنان خود درباره دیدار حساس برابر رئال مادرید در فینال لیگ قهرمانان اروپا گفت: من کاری به دشمنی دیرینه بین اتلتیکو مادرید و رئال ندارم. همه آنچه برایم مهم است قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا است و امیدوارم که به این رویای خود برسم. اتلتیکو مادرید تا الان قهرمانی در لیگ قهرمانان را به دست نیاورده است و ما سخت به دنبال چنین افتخاری هستیم. شوق و ذوق زیادی برای این بازی حساس دارم و دوست دارم که این بازی فردا برگزار شود.

ال‌نینو در پایان سخنان خود گفت: براین باور هستم که اتلتیکو مادرید نسبت به سال‌های قبل بسیار قوی شده است و الان دیگر تیم باشخصیتی شده‌ایم. امیدواری را در چهره همه بازیکنان اتلتیکو مادرید می‌بینم.خوشبختانه قرارداد خود را تمدید کرده‌ام و از نظر روحی در شرایط بسیار خوبی به سر می‌برم. دیدار برابر رئال مهم ترین بازی عمر من است و تنها به پیروزی در آن فکر می‌کنم.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید